Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Může tento věk-reverzní krční pásek opravdu dát vám mladší, štíhlejší krk?

Video z videoklipu na Facebooku bylo viděno na dvouminutovém triku, aby okamžitě získal mladší a štíhlejší krk bez operace nebo slather krku v krémy a krémy proti stárnutí. Video, které uvádí ženy, které používají krční pásku na zadní straně krku k utažení a vyhlazení krku a vrásek, získalo více než 49 milionů zobrazení a stovky tisíc komentářů. Ironií všech ironií je, že tento produkt, nazvaný Nexsey, není vyroben z nové technologie ve věku vesmíru, která byla právě vyvinuta v roce 2017 - v podstatě je to jen kousek pásky.

Můžeš se také líbit: 3 tajemství mladšího pohledu na krk

Podle New Yorku z plastické chirurgy Douglas Monasebian, MD, není žádné kouzlo nebo tajemství tohoto triku. "Tady je věc, je to jen páska. Pokud to budete chtít, můžete to provést pomocí pásky. To je to, co filmové herečky udělali v 30. a 40. letech, jen si vyndali kůži a nahráli ji. Pravděpodobně používali kazetovou pásku nebo nějakou pásku, kterou měla produkční posádka. To je všechno. "

Co se týče nároků na reverzní věk, můžete očekávat, že páska vrátí hodiny tak dlouho, dokud bude držet. "To bude trvat tak dlouho, dokud se to nepodaří. Jakmile odložíte kazetu, kůže se vrátí tam, kde to bylo, "říká doktor Monasebian. "Z toho nebudete mít žádné dlouhodobé výsledky. To v žádném případě není alternativou k dobře schváleným a přijatým chirurgickým a ne-chirurgickým modalitám. "

Můžete se také líbit: Je krk botox další velký věc

Takže, jaké jsou některé dobré alternativy k tomu, aby šly pod nůž, které nezahrnují klipování vlastní kůže? Doktor Monasebian říká, že pokud je laxní kůže kolem krku důležitou záležitostí, existuje mnoho neinvazivních řešení, s nimiž vám doktor s certifikátem může pomoci. "Ne každý potřebuje krk. dnes existují dobré postupy pro utahování kůže, jako jsou InMode, Forma a Forma Plus, které jsou všechny lasery nebo radiofrekvenční přístroje. Ty mohou trvat až šest až osm relací, než začnete vidět konečné výsledky, pokud se nechcete páskovat po celý zbytek svého života, což je v pořádku, ale není to tak efektivní z dlouhodobého hlediska. "