Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Značka Makeup, která se snaží zjednodušit váš život, začíná v tomto týdnu v Sephora

Stejně jako spousta žen může být spoluzakladatel trýStiQue a krále veterána Jennifer Kapahi popsán s jedním často používaným adjektivem: na cestách.

"Jsem vždycky žonglování a péče o své dítě. Potřebuji věci, které ulehčí život. "

Můžete také chtít: Gwen Stefani právě podepsal hlavní dohodu s touto značkou léků

Kapahiova žárovka se pohybuje: Vytvořte linku na make-up s magnetickou tyčinkou (bez rozlití!), Která opravdu dělá věci jednoduchou. "Chtěla jsem, aby se všechny moje výrobky hodily do jedné malé brašny a aby přišly ve stejném elegantním formátu, který bych mohl použít rychle."

"Původně jsme se rozhodli vytvořit jedinečnou zakázkovou řadu produktů, které zjednodušují používání s vysoce výkonnými vzorci ve tvaru tyčinky, pak jsme o aplikaci zamysleli. Chtěli jsme spotřebiteli poskytnout všechny potřebné nástroje hygienickým a pohodlným způsobem. Takže naše nástroje jsou umístěny v koncové čepici našich tužek a pastelků. Obnovitelný vzhled přišel, když jsem si uvědomil, kolik času strávíte čištěním make-upových kartáčů. Mám rád, že naše nástroje se mohou snadno zapínat a vypínat, kdykoli je to potřeba.

Tento týden se linka (která se pohybuje v ceně od $ 24 - $ 34) spouští na Sephora.com s hvězdnými produkty, jako je primer-splňuje-mattifier-splňuje-makeup-perfector Magic Mattifying Balm & Blotting Sheet Duo ($ 34) Krása na cestovní sadu Mini Contour Travel ($ 28). Další nové nabídky jsou také v březnu.