Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Stylistka Lauren Conrad zahajuje kolekci exkluzivní péče o vlasy na adrese Target

Kristin Ess, celebrita kadeřnice na hvězdy jako Lauren Conrad, Lucy Hale a Jenna Dewan Tatum, je jedním z největších jmen v biz. Díky 20letým zkušenostem vytvářejícím nejvyhledávanější prameny pro svou elitní klientelu jsou v Essenově strukturovaném, bezproblémovém vzhledu poptávka. Aby její styl získal pěkný tradiční styl, začíná stylista v tomto týdnu exkluzivní řada péče o vlasy s názvem Kristin Ess Hair na Target.

Můžete také rád: Stylista Lauren Conrad odhalí tajemství vlasů jejího klienta a chybějící krok, který dělá všechnu rozdíl

Debutování na webu Target.com v neděli 15. ledna (ve všech prodejnách Targetu se uskuteční 22. ledna) bude 15dílná sbírka obsahovat vymyté sortiment výrobků včetně všeho od šamponu a kondicionéru až po uvolněný stylingový prášek a složité updos) a plážové vlny sprej (jsem nadšený pro tuto osobně, viděl jste Lucy Haleovy vlny ?!). Každý produkt je formulován s vlastním zpevňujícím komplexem nazvaným Zip-Up, který obsahuje mikrokapsule Kerabead a silný seznam kondicionačních ingrediencí, jako jsou chia semena, hrachový protein a mořské řasy, aby se vlasy chránily před poškozením.

Níže naleznete úplný seznam produktů, které se pohybují od 10 do 14 dolarů. Kombinace ceny a krásného obalu, který vypadá neuvěřitelně špičkově (posouváme dolů, abychom viděli sestavu), činí tuto kolekci vítěze. Zachováváme prsty kříženec pro nástroje na vlasy Kristin Ess.

Hloubka definování vodní pomády, 10 dolarů

Pracovní texturní sprej na suchý povrch, 14 dolarů

Frizz Cleansing Conditioner, $ 14

Hydrating Curl Defining Crème, 10 dolarů

Instant Lift Thickening Spray, 14 dolarů

Instant Lift Volume Mousse, 14 dolarů

Upřesněte podpisový dokončovací sprej, 14 dolarů

Soft Shine Beach Wave Spray, $ 14

Strand Reinductive Mask, $ 14

Stylový oživující suchý šampon, 14 dolarů

Jeden podpisový kondicionér, 10 dolarů

Šampon s jedním podpisem, 10 dolarů

Kondicionér bez tělesné hmotnosti, 10 dolarů

Pracovní sérum bez tělesné hmotnosti, 14 dolarů

Pracovní textury Loose Styling Powder, $ 10