Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Khloé Kardashian Kredity Toto super jednoduché cvičení pro její zpevněné tělo

Khloé Kardashian nebyla vždy fitness fanouškem, ale její nedávná ztráta hmotnosti a neustálá průhlednost, pokud jde o její kondiční zápasy, z ní učinila jednoho z inspirativnějších fitness gurusů, který bude v této chvíli sledovat. Má dokonce novou debutáž o ztrátě hmotnosti E! nazvaného Pomsta těla, dokazující, že se zcela věnuje zdravějšímu životnímu stylu.

Vzhledem k tomu, že Kardashianští příbuzní pro všechny věci mají, luxus, očekávali jsme, že nejoblíbenější fitness zařízení společnosti Khloé nebude nic jiného než nějaký velmi složitý stroj, který je k dispozici pouze u některých školských zařízení. Takže to bylo docela překvapení, že Khloéovo oblíbené tělocvična je vlastně prosté skokové lano. Ano, čtete to správně, můžete zablokovat tajnou zbraň Khloeovy ztráty hmotnosti za méně než 10 dolarů.

Můžete se také líbit: 5 pravidel pro transformaci vašeho těla

"Funguje to celé tělo, protože obsahuje kardio a ruce a abs," napsala Kardashianová na její aplikaci. Nemyslím si, že lidé si uvědomují, jak těžké je skákat šňůru po dobu rovnou 5 minut. 5 minut za minutu a vy jste vyčerpaní. Teď je to skvělý trénink! "

"Abych se zahřela, normálně jsem skákala po dobu 5 minut rovně, pak po mém prvním čtvrtletí jsem skočil na 4 minuty rovně," pokračoval Khloé. "Rád se otestuji a zjistím, jestli dokážu dosáhnout 800 skoků za 5 minut. Vím, že to nezní jako hodně, ale zkuste to! Pokud to dokážete a je to snadné, buď to zdvojnásobte, nebo zesilujte na místo, kde se sami sebe potkáte. "

Není překvapením, že spousta trenérů fitness se přísahá tím, že použije skokové lano jako nástroj na snížení hmotnosti. Podle Věda Daily, 10 minut skákacího lana je ekvivalentní běhu 8 minut mil, takže tato forma cvičení je jedna z nejlepších pro spalování kalorií a budování agility.

Ještě lepší? Pokud máte dostatek místa, je to jeden cvičení, které můžete dokonce udělat ve svém domově. Takže, příště budete hledat způsob, jak spálit kalorie rychle, zachyťte skok lano a vyzkoušet to. Vše, co trvá 10 minut denně, je kompletní cvičení.