Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Překvapující vnitřní aktivita, která stárne na vaší pokožce

Pokud jste to jednou slyšeli, slyšeli jste to milionkrát: Sluneční ultrafialové paprsky jsou nejhorším nepřítelem Vaší pokožky. Vědět, co víme o slunci a jejích schopnostech zvyšování věku, dermatologové a odborníci na péči o pokožku, dělají velké úsilí, aby se ujistili, že jejich pacienti dělají vše a cokoli, aby ochránili kůži před fotodamáží.

Existuje však další typ světla, o němž se říká, že je stejně škodlivé pro vaši pokožku jako slunce. A je nemožné uniknout, pokud nebudete žít v temnotě - doslovně.

Může se vám také líbit: Strašidelná pravda o cenách melanomu

Estétici Emme Diane říkají, že vnitřní světlo, hlavně ve formě fluorescenčního a halogenového, vydává nízké hladiny UVA světla, které mohou být nebezpečné pro pokožku. "To jsou paprsky, které poškozují a zestárňují pokožku a způsobují rakovinu kůže," dodává. "Povlak na vnější straně žárovek je navržen tak, aby nás chránil před těmito paprsky, ale nové studie ukazují, že to nemusí být vždy pravda. Tam jsou často praskliny v povlaku, které nechávají paprsky uniknout. "

Zatímco paprsky vyzařované z žárovek nejsou tak silné jako to, co je uvolněno ze slunce, může se konstantní expozice určitě přidat. "Doporučuji vypnout jakékoli světlo, které můžete vyměnit za LED žárovky a vždy chránit pokožku. Nezapomeňte nosit opalovací krém každý den, i když nemáte v plánu jít ven, "říká Diane.