Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Victoria Beckham mluví o své plastické chirurgii

V nedávném dopisu adresovaném jejímu mladšímu muži a publikovaném v Britská Vogue, Victoria Beckham je velmi upřímná ohledně některých krásou, které si přeje, aby se nestala. Jedna z jejích nejvíce odhalujících lítostí: Vybrala prsní implantáty a pak strávila léta popírajícím pověsti.

"Nepokládejte si prsa," říká Beckham jejímu mladšímu já. "Všechny ty roky jsem to popřel - hloupý. Známka nejistoty. Jenom oslavte, co máte. "

Může se vám také líbit: Dermatologistka Victoria Beckhamová jí říká, aby každý den jedla o dokonalou pleť

V roce 2014 Beckham přiznal, že "koupila" prsy a později je odstranila. Nedávná zpráva z Velké Británie uvádí celkový trend směrem k ženám, kteří se rozhodli pro menší prsa, přičemž lékaři říkají, že "masivní implantát vypadá" před 20 lety zanikl. Plastičtí chirurgové navíc berou na vědomí, že implantáty, které jsou příliš velké, mohou mít škodlivé účinky na tělo, včetně roztahování kůže a bolesti ramen a krku. Beckham nevypracoval svou volbu získat implantáty nebo je odstranit, kromě uvedení, že to nebylo proto, že jí "ublížili".

Hvězda udělala několik dalších kousků radu krásy: Spusťte lak na vlasy (její volbou je Elnett), "nechte vaši kůži dýchat, noste méně make-upu" a "nikdy nenechá, aby se ten make-up umělec oholil obočí . "Beckham také přiznal, že je závislá na" hloupých dietách "a má zvláštní zálibu pro zelenou šťávu. Nejdůležitějším krásou pravidlo všeho, co se po všech těch letech učil, je ten, z něhož můžeme všichni těžit: učení se přijímat nedokonalosti.