Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tato elegantní řada péče o pokožku konečně pochopí, co znamená přinést domov do lázní

S maskovacími samolepkami a kouřovou bombou se na vzestupu zvedne, je zřejmé, že domácí péče o pleť je stále více populární. A když jste popadli rychlou plechovou masku nebo podkožní náplast, je snadný způsob, jak procvičit péči o sebe, a přitom se dostat do našich sociálních médií, a dosáhnout autentické masky, která je spojena s tradičními inspiračními aromaterapie. Obvykle se ocitáme v popředí naší mysli, když se dostaneme domů z dlouhého dne. To je jeden z důvodů, proč se koncept, který stojí za Jillian Wright Skincare, luxusní přírodní značka pro péči o pokožku, která se nedávno obnovila, je tak osvěžující pro mě a tisíce dalších, kteří si cení čas oddechování a kvalitních výrobků, aby co nejlépe využili .

"V domácí péči je nová černoška," říká nám zakladatelka Jillian Wrightová. "Stále více lidí přebírá kontrolu nad svým" Zenem "tím, že každodenně miluje svou pokožku, wellness a tělo. Vyrábějí mě doma, aby zlepšili kvalitu svých životů, protože mohou. Dáváme si svolení cítit se dobře, vypadat dobře a být si jistý v naší vlastní kůži, "říká a dodává, že zdravá kůže a zdravý, sebevědomý postoj vede k lepší produktivitě, štěstí a míru. "Všechno vychází ze sebehodnocení a přijetí a přinášení lázeňské zkušenosti do soukromého prostoru přináší pozitivní a milující existenci."

Můžete také rád: Relax: Nejlepší produkty pro stresové úlevy

Wright je pravda, protože když se oddáváte jen pár minut na jednu nebo dvě noci každý týden, abyste si udělali jednoduchou masku na obličej nebo si odpočiňte, uděláte zázraky pro vaše stresové úrovně a pocit klidu. Chcete-li si na své pravé noze uvést svou lázeňskou koupelnu, značka právě debutovala o nové obaly a výrobky pro rok 2017, včetně Coconut Cleanser ($ 19), Energy Misting Elixir ($ 22), Blemish Buster Spot Treatment (20 dolarů), Illuminata Hydrating Eye Gel (45 dolarů), Hydratovaný hydratační krém (65 dolarů) a Premium Reserve (150 dolarů) - ale nejvyšší nabídka, která mě dostala do háčky? Značka Glow Masky ($ 50) - možnosti Signature and Detox jsou neuvěřitelné - které při kombinaci s Maskou Mixing Bowl ($ 28) a Brush ($ 19) (Wright spolupracoval s Faith Adamsem na misce a London Brush Company pro veganská štětka), máte pocit, že jste uprostřed pětihvězdičkových lázní.

Myšlenkou těchto nejprodávanějších práškových mastek na obličej a tělo je spojit je s elixíry linky nebo vodou, abyste vytvořili pastu, která vyhovuje vašim přáním uvnitř mísy (můžete dokonce přidat svůj oblíbený obličejový olej, abyste ještě více zažili tento zážitek) luxusní), než jej použijete na obličej nebo na tělo štětcem na obličej. Tento krok se může zdát zbytečný, ale do jisté míry přidává další pocit klidu a vyrovnanosti procesu, který vás bude vracet k němu. Omyjte masku po 10 až 20 minutách (bude se cítit tvrdě, když je připraveno jít) a vaše kůže bude zářící a zářivá, stejně jako vaše nálada a důvěra. A to je přesně ten důvod. Po dvou desetiletích jako majitel lázeňské péče a dávat více než 12 000 obličejů, je přístup z první ruky společnosti Wright jednoduchý: způsob, jakým máte pocit, že vaše kůže přímo ovlivňuje vaši sebevědomí a sebeúctu. Jsme s ní v pořádku, tak proč se k nám nepřipojit k tomu, abychom vložili trochu více času a úsilí? Vaše kůže a stav mysli vám poděkují.