Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Drew Barrymore je Super jednoduchý tip pro její věčně mladistvou záři

Když Drew Barrymore, věčně mladá hvězda a majitelka FLOWER krásy, sdílí její make-up triky pro lesknoucí se záře - chcete poslouchat. Ve videu pro Móda, herečka a maminka ze dvou představí, jak dává dohromady hezké a bezproblémové vzhledy s několika klíčovými produkty. Jeden z jejích tipů je tak snadný, můžete to udělat sami doma s výrobky, které již máte ve své marnosti.

Můžete také rád: Drew Barrymore sdílí nejvíce hvězdou-studded Bez make-free Selfie někdy

Za prvé, začne svou on-the-go rutinu s FLOWER Beauty Skincognito Stick Foundation (9 dolarů), než přidá trochu zvýrazňovače, bronzer a červenost na obrys a rozjasní její obličej. Zde je to, kde se věci začínají zajímat. Možná, že z normálního pořadí, na které jsme zvyklí, Barrymore dosáhne pro svůj hydratační krém, aby jí dostala zářivou zářivost, která přesahuje běžnou aplikaci zvýrazňovače.

"Vezměte si trochu hydratační látky ... jen jsem si ji položil na prsty a klepal, kohout, kohout," varuje Barrymore, když drobs hydratuje na klíčových oblastech její tváře. "Dělá něco, co ani zvýrazňovač nemůže udělat. Je to za zářivý make-up. Stačí, aby vaše pokožka vypadala opravdu čerstvě. "To by mohlo být trochu mimořádné, ale to má smysl, když o tom přemýšlíte. Jaký lepší způsob, jak dát pokožce rosný, světelný vzhled než přidat vlhkost?

Můžete také chtít: Minuta s: Drew Barrymore

Odráží vzhled pomocí tužky Mac Purple v magenta ($ 18), rtěnkou Terry Rouge Expert Click Stick ($ 32) (přidává ji také na její tváře pro "barevnou korelaci", jak ji říká) a její oblíbená řasenka , Diorové maskara ($ 29). Jako poslední krok používá Colorescience Sunforgettable Brush-on Sunscreen (57 dolarů), aby si ji vzhled. "Má opravdu pěkný SPF," říká Barrymore. "Jakmile zestárnete, uvědomíte si, že máte melasmu a máte děti a získáte takový druh bláznivého pigmentu."

A voilà, tam to máte. Za pouhých pár minut se můžeš taky dostat do Barrymore-hodného, ​​zářivého záře.