Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Čestná společnost společnosti Jessica Alba oznamuje hlavní odvolání

Čestná společnost Jessica Alby, milovaná všemi svými maminky pro své bezpečné, organické vzorce, provádí dobrovolné odvolání svého organického dětského prášku po obavách, že to může způsobit oční a kožní infekce. Zprávy uvádějí, že testování tohoto produktu odhalilo možné kontaminace mikroorganismů během výroby.

Můžete také chtít: Vše, co potřebujete vědět o Jessicě Albě nové Ulta Collab

Dětský prášek, který je prodáván jako "mimořádně jemný, certifikovaný organický a bez talku", je k dispozici v obchodě od 14. dubna 2016 a UPC číslo produktu je 817810014529.

Ve videu zveřejněném na blogu Honest Co Upřímně řečeno, spoluzakladatel Christopher Gavigan společně s Albou řekl: "S plným vědomím a pod vedením FDA jsme se rozhodli dobrovolně vzpomenout na tento výrobek z obezřetnosti. Jménem mých spoluzakladatelů a všem tady v Úctě upřímně se omluvím za tuto nepohodlí. Toto rozhodnutí, stejně jako všechna naše rozhodnutí, se řídila našimi trvalými závazky vůči zdraví, spokojenosti a spokojenosti našich zákazníků. "

Bohužel to není první špatná zpráva pro Čestné spolupracovníky a ne ideální způsob, jak začít nový rok. Od roku 2015 se společnost dvakrát stala pod palbou, protože tvrdila, že její produkty jsou "přirozené" nebo "organické", neboť organizace Organic Consumers Association a odborníci, kteří vedli vyšetřování Wall Street Journal, se snažili dokázat jinak.