Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Kim Kardashian West právě dostal tuto kůži postup na letadle, ale něco nepřidává

Slyšeli jste o hadích v letadle, ale co o laserech v letadle? V nedávné snap při cestování do Dubaje s její dermatolog, Kim Kardashian Západ zobrazuje pár nadměrné brýle a poznámky, jak dokonalý oni jsou pro ošetření kůže resurfacing-v letadle. "Vidíš, že mám laserové brýle," vyštěkl realitní hvězda. "Potřebujete laserové brýle, když se vám líbí laserová léčba. Takže jsou perfektní pro letadla. "

Může se vám také líbit: Léčba pokožky měnící se v Handlerovi Chelsea

Takže, co je letadlový laser a můžete skutečně dostat kožní resurfacing léčbu při cestování 40.000 stop ve vzduchu? Abychom odpověděli na tuto naléhavou otázku, zasáhli jsme se do Washingtonu, DC, dermatologky Tiny Alsterové.

"Existují některé malé lasery, jako je Fraxel Clear + Brilliant, které jsou přenosné, takže je to možné," říká dr. Alster. Pokud jde o bezpečnostní problémy související s prováděním laserové léčby na letadlech, Dr. Alster řekl, že všechno jde na samotný let. "Závisí na rovině a povětrnostních podmínkách - velká letadla bez turbulence by byla dostatečně bezpečná pro ovládání laseru, ale raději bych byla na pevném podkladu, kdybych měl na výběr."

A co ty nadrozměrné "laserové brýle", které Kardashian Západ sportuje? Podle Dr. Alstera to nejsou vaše typické laserové brýle. "Vypadají hezky, ale je velice pochybné, že pro většinu dnes používaných laserů poskytnou nezbytnou ochranu očí," dodává. "Kromě toho pokrývají polovinu svého obličeje, takže tam, kde je ošetřena laserem?"