Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Proč tento obrázek citronů je virální pro všechny správné důvody

Jako tým, který tvoří pouze ženy, jsme v NewBeauty věděli, jak důležitý je povědomí o rakovině prsu a závažné důsledky, které mohou udeřit, pokud nebudou přijata náležitá opatření k tomu, aby se situace dostatečně brzdila nebo nebyly dodrženy správné kroky v případě, oslovit vás. Takže když příležitost sdílí povědomí o tomto nebo jakémkoli druhu rakoviny prostě kliknutím na tlačítko, není divu, proč se tisíce uživatelů Facebooku nerozšířilo pozornost, protože všichni věřili, že dělají rozdíl při vysílání červených srdcí na podporu prsu rakoviny začátkem tohoto týdne. Ale jak uvádí Popsugar, ne každý byl tak potěšen, že jedna žena, Erin Smith Chieze, se otevřela o tom, proč "roztomilé srdce" nebude pomáhat zachránit životy a zveřejní níže uvedený dopis spárovaný s výše uvedeným obrazem.

Můžete také rád: Sandra Lee otevírá o Surviving rakoviny prsu

"V prosinci roku 2015, kdy jsem viděl zlomek, který vypadal jako jeden z těch obrazů, okamžitě jsem věděl, že mám rakovinu prsu," píše popiska. "Snažil jsem se cítit nádor, ale můj nádor nebyl hmatatelný, byl jsem diagnostikován s rakovinou prsu o pět dní později a ve čtvrtém čtvrtletí následujícího měsíce." Srdce nic neudělalo vědomí, věděla jsem, jaký je rakovina prsu. ale o tom, co mám hledat, abych věděl, že mám terminální onemocnění, "pokračovala." Musíme dát REAL informace, ne roztomilé srdce. Nevěděl, co hledat. "

A poskytnutí skutečných informací a obrazu je to, co udělala, včetně nyní virového obrazu, který je součástí kampaně "Know Your Lemons", kterou zahájila Světová organizace proti rakovině prsu. Fotka, neuvěřitelně poučná grafika, kterou každý může použít pro domácí zkoušky, ukazuje, že kus není jedinou červenou vlajkou, že se něco děje. V rozmezí od zarudnutí a tepla až po rostoucí žíly a neviditelnou hromadu, každý citron nese jiný ukazatel onemocnění, který při nápravě problému může pomoct zachránit život, jako tomu bylo u Chieze.

Od jejích myšlenek sdílí Chiezeho příspěvek přibližně 31 000 časů, což může ušetřit stovky, ne-li tisíce životů. A když nemůžeme dělat nic o samotné rakovině - holka může snít, že? - můžeme dělat to nejlepší, pokud jde o pomoc ostatním, aby chybu ochránila včas. Chcete-li pomáhat při realizaci vaší práce, začněte tím, že uložíte a sdílíte fotografii s každým, koho znáte, a najděte zde další informace o kampani Know Your Lemons. A pokud některou z změn, které vidíte v infografickém vzhledu, které jste obeznámeni s vámi, neváhejte a promluvte se svým lékařem o tom, co pro vás mohou znamenat.