Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Kendall Jenner se konečně zabývá pověstmi o plastické chirurgii

Je mladá. Ona je krásná. Je slavná. A je také součástí klanu KarJenner. Poprvé se 21letý model Kendall Jenner sešel do sociálních médií, aby odhalil pověsti o tom, že má plastickou chirurgii.

Na její aplikaci brunetka nohy říkala: "Jako model, proč bych to?" To vše začalo poté, co se v listopadu v listopadu promluvilo, že má své rty, když se tweet stal virální a zobrazoval obrázek sebe sama s většími, normální rty. Později se její sestra Kylie Jennerová, která byla otevřená kolem vlastních injekcí rtů, vysvětlila na Snapchatu, že Kendallovy rty vypadaly větší, protože Kylie si přitiskla rty s liplinerem, takže každý si uvědomuje, že její make-up vypadá na kobylku.

Můžete se také líbit: nový filler byl právě schválen pro rty

A ještě jednou se v minulém víkendu objevil na červeném koberci v Zlatých glóbech mlynářský zvon, když její tupo vypadalo poněkud plné - někteří dokonce řekli, že její tvář vypadala úplně jinak, což si nejsme jisti, že je výsledek nadměrné make-up umělec nebo chytré použití některých výplň. Ať tak či onak, Kendall to neměl a odpověděl na svou aplikaci:

"Je to tak vyčerpávající. Jako model, proč bych měl svou tvář zrekonstruovat? Nemá to ani smysl. Je to bláznivé, protože se mi někdy cítím, že lidé chtějí, abych ztratil.

Nikdy jsem nosila rtěnku nebo rtěnku, pokud to není občas zřejmá červená - a když říkám nikdy, myslím, že i když dělám nahraný ret, je to v podstatě jen lesk! Každopádně jsem cítil celý makeup na tom, že jsme byli tak ponořeni a já jsem šel ven a dělal svou věc ... Najednou se nám fotky objevily s titulky jako "OMG, Kendall si pustil rty a dostal plnou obličejovou rekonstrukci - podívej se na její lícní kosti, podívej se na její nos! " Byl jsem rád, tohle je CRAZY. "