Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Společnost CVS bude prodávat novou, cenově dostupnou alternativu EpiPen

V loňském roce, kdy ceny EpiPen stoupaly, lidé se rozčilili a pobouřili. Ale teď je levnější alternativa.

Ve čtvrtek společnost CVS oznámila partnerství s firmou Impax Laboratories k prodeji generického autoinjektoru epinefrinu. Dvojitý balíček bude stát pouze 109,99 dolarů ve srovnání s více než 600 dolarů za značku Mylan EpiPen dva balíčky nebo 300 dolarů jako generický.

Může se vám také líbit: Nutella byla spojena s rakovinou - je to, co potřebujete vědět

Levnější autoinjektor je dnes dostupný celostátně ve více než 9 600 lékárnách a cena 109,99 USD je pro osoby s pojištěním a bez pojištění. Společnost Impax nabízí také kupón na snížení nákladů na kvalifikované pacienty na pouhých 9,99 dolarů.

"Během uplynulého roku se téměř 150 000 lidí připojilo k petice, která požadovala nižší cenu autoinjektoru epinefrinu a miliony dalších aktivních v sociálních médiích hledali řešení," uvedla prezidentka CVS Pharmacy Helena Foulkesová ve svém prohlášení.

Také ve svém prohlášení doktor Todd Listwa ze sítě poskytovatelů zdravotní péče Novant Health vzal na vědomí naléhavost situace. "U těchto pacientů je nutnost mít přístup k nouzové epinefrin. Vytvoření cenově dostupného zařízení s autoreproduktem epinefrinu přístupné pacientům zajistí, aby pacienti měli lék, který potřebují, když je potřebují. "

Můžete také rád: Proč tento obrázek citrónů je virová pro všechny správné důvody

Když Mylan v loňském roce zvýšili ceny společnosti EpiPens, obviňovali ji ze složitosti zdravotnictví a prostředníků. Tvrdili, že většina lidí ani nezaplatí uvedenou cenu v důsledku pojištění a kupónů. Problémy s cenou společnosti Mylan pokračují pouze. Cigna, hlavní zdravotní pojišťovna, uvedla, že již nebude pokrývat značku Mylan EpiPen, která je pouze generikou.

Díky dobrotu je ve městě nový autoinjektor.