Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Toto je nejvíce žádaná krása, ale teď už to nikdo nechtěl

Z celebrit, které je sportují všem, kteří hledají sociální média pro daný termín, jedna věc je jasná: Popularita plnějších rtů překonala úrovně "vyblednutí" a je nyní plnohodnotná věc.

Takže může být překvapující, že nedávná studie říká, že tento vzhled je preference, která je spíše nová.

Ve výzkumném dopise zveřejněném v JAMA Plastická chirurgie obličeje včera skupina lékařů uvádí, že preferování plnějších rtů je "poměrně nedávno ... multifactoriální estetika poháněná změnou demografie spotřebitelů i archetypů krásy (např. módních modelů a osobností), poměrně nízké náklady a bezpečné používání četných injektovatelných plnidel a dikta módního průmyslu. "

Můžete se také líbit: nový vzhled makeupu, který je trendem všude

Jejich důkaz: Padesát let analýzy Móda archiv. Metodika: "Móda archivy od roku 1960 do roku 2011 byly zpřístupněny z knihovny Langson na University of California, Irvine. Kritéria zařazení pro výběr byly pravé čelní obličejové obrazy orientované pod horizontální rovinou Frankfort ženských módních modelů jakékoliv rasy, přičemž každá obličejová tvář zaujímala nejméně 1/3 výšky stránky as rty v klidu nebo v klidu. Třicet padesát tři fotografií splnilo kritéria zařazení. Kriteriemi vyloučení byly obrázky osobností, přehnané výrazy na rtech (tj. Poutání) a nadměrné make-up, které změnily tvar rtů. Obrazy byly digitálně skenovány. "

Můžete také mít rád: Mám moje rty injekcí a jsem důkazem, že plniva mohou vypadat přirozeně

Zjistili, že v tomto časovém období nedošlo k žádnému důkazu o "plnějším rtu" - nedošlo k statistickému zvýšení povrchové plochy na horní části rtu ani oblasti povrchu dolního okraje. (Všimli si, že jiné faktory - předvolba editora a skutečnost, že většina modelů byly modely módy a nikoli celebrity - mohou mít vliv na výsledky.)

Tak proč teď máme tak plnější rty? Díky sociálním médiím a mega-celebritám, jako je Kylie Jenner, stačí jen pár osobních preferencí a masivní produkt Instagram, který bude řídit trend.