Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak se Kirstie Alley drží nad 50 liber hubnutí

Každý, kdo ztrácí váhu při dietě nebo cvičení, ví, že někdy ztrácí váhu, není nutně těžká, ale udržuje ji. Herečka Kirstie Alley ztratila s Jenny Craigem 50 liber a před dvěma lety ztratila váhu.

Můžete také chtít: Khloe Kardashian je Colorist právě odhalení odhaluje EXACT Formula pro její nádherné blond vlasy

Řekla lidem, jak to dělá. Jedním z hlavních způsobů, jak si ji může udržet, je vyhýbat se spouštění potravin. Patří sem cukrové cukrovinky, linguini se škeblem a sýrem. "Mám rád cukrové cukrovinky, které jsou matované s obličejem a stromy Santa, takže jsem si nikoho nenařídil a neměl jsem žádnou," řekla 66letá herečka v časopise. "Moji přátelé byli zděšení, protože je obvykle dávám jako dary."

Dalším klíčem je sledování potravin, které jí. "Mohu mít všechno, co chci, jenom počítám kalorie," řekla Lidem. "Vím, kolik kalorií je 6 oz. svíčkové je. Vím, že v těstovině jsou 200 kalorií. Tak dlouho, dokud neustále ustálím, a počítám to, je snadné počítat, protože vím, kolik kalorií jsou ty potraviny, které opravdu miluji. "

Můžete se také líbit: De-Puffing Move je Jessica Alba Magic

A pokud se cítí, jako by něco nestačilo na to, aby ji splnilo, "objemuje" jídlo. "Řekněme, že mám šálek chilli a je to 200 kalorií, a pak ji vyliji přes velký šalát - to je stále 200 kalorií, ale máte pocit, že máte mnohem větší objem," vysvětluje.

Ona také zůstane aktivní, pracovat nejméně třikrát týdně. "Začal jsem být mnohem fyzickyjší," říká. "Záleží na počasí a kde jsem, ale mám různé tréninky, které udělám. Pokud budu na Floridě nebo v Kansasu, kde je to ploché, dostanu se na kole a jdu do svých přátelských domů. Pokud jsem na chladném místě, nemám rád tělocvičny, ale půjdu do tanečních kurzů. Mám rád i jógu. Snažím se to dělat třikrát týdně - vyber jednu z nich a udělejte to. "