Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Lipstick Powder je Genius Beauty Trend, který se chystá vyfuknout

Inovace z rtěnky se v uplynulém desetiletí značně zlepšila a stávala se mnohem rozsáhlejší než jednoduché kuličkové aplikátory, které jsme si všichni tak zvykli. Nyní je kosmetický průmysl přebytečný s kapalnými rtěnkami, skvrnami na rty a leskem, které jsou k dispozici pro nákup. Ale zatímco tyto produkty nám všechny dobře sloužily, je to nejnovější verze rtěnky, která opravdu rozšiřuje spotřebitele.

Můžete také chutnat: Tento jedinečně tvarovaný kartáč konečně činí dokonalou aplikaci na rtěnku

Díky korejské značce RiRe Cosmetics můžete nyní zachytit dlouhotrvající rtěnku v jemně mleté ​​formě prášku. Prášek se zjevně zkapalňuje, jakmile je aplikován na rty a obsahuje éterické oleje pro extra hydrataci a hladší pocit. "Myslíte si, že prášek by byl nejhorší produkt na rty, ale jakmile se mi to dotklo rtů, okamžitě se stalo jako lesk na rty a šlo snadno. Zůstala po celý den a jednou jsem se necítila uschnout, "vysvětlil jeden uživatel v rozhovoru s BuzzFeed.

Zatímco amazonské recenze byly trochu smíšené, pokud jde o stálou sílu každého prášku na rty, nemůžeme se jen zajímat o neobvyklý vzorec. Pokud máte zájem, můžete koupit prášek na rty za 6 dolarů každý zde a podívejte se na návod, jak používat, níže.