Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

SoulCycle má hlavní zdravotní péči poté, co zákazník zemřel

Populární studiové studio SoulCycle v severní Kalifornii má velký zdravotní strach poté, co jeden vášnivý cyklista zemře na bakteriální meningitidu.

Sevin Philips, 48 ​​let, z Marin County, Kalifornie, zemřela na virus v sobotu a přiměla lékařské úředníky, aby vyšetřili možnost, že mohl infekci šířit i dalším cyklistům na místě Larkspur SouCycle. Nicméně Sanda Saveanu, manažerka studiové společnosti SoulCycle v Larkspuru, naléhal na New York Daily News, že společnost Philips neměla v ateliéru kontraindikaci a že jiní jezdci by neměli být odradeni od účasti na kurzech.

Může se vám také líbit: Nutella je nyní spojena s rakovinou - je to, co potřebujete vědět

"Nicméně jsme byli v neustálé komunikaci s oddělením zdravotnictví, který zdůraznil, že neexistují žádné důkazy pro žádné zdravotní riziko pro naše jezdce," vysvětlila.

Zatímco Centra pro kontrolu a prevenci nemocí říkají, že pravděpodobnost chytání meningitidy je relativně nízká (budete muset strávit několik hodin v úzkém kontaktu s někým, kdo je infikován), jistě se může šířit osobním kontaktem prostřednictvím kašlání nebo líbání.

"Udělali jsme hluboké čištění našeho studia," řekl mluvčí společnosti SoulCycle ve svém prohlášení Yahoo. "Jsme neuvěřitelně přesvědčeni, že náš tým a naše procesy poskytují čisté a bezpečné prostředí. Používáme čisticí prostředky, které jsou speciálně navrženy pro sterilizaci našich studií, kol a ručníků k zastavení šíření všech nemocí. "

Je příjemné poznat, že SoulCycle brát tento incident vážně. I když bakteriální infekce může být smrtelná, včasné příznaky, jako je náhlá onemocnění, bolesti hlavy a ztuhlý krk, jsou velkými indikátory, které byste měli vyšetřit na virus. Naštěstí může být meningitida léčena antibiotiky, pokud je chycena dostatečně brzy.

Dostali jsme se k SoulCycle k připomínkám a tento příspěvek aktualizujeme, jakmile slyšíme.