Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

BH kosmetika může být nejlepší pod radarovou make-up Značka tam - a je nyní k dispozici na cíl

Aktualizováno: 16. ledna 2017

Tento řádek je nyní k dispozici na stránkách Target a Target.com.

Původně publikováno 25. října 2016

Každodenní každé ráno v kanceláři začíná takto: usadit se, zkontrolovat e-maily a zprávy a otevřít balíčky. Ano, prosívání kolem tuctu krabiček krásy dobroty kolem 11 hodin je určitě perk být krása editor. Ale rozlišujte mezi stovkami různých make-upových značek, abyste našli jehlu v sena, a to se může někdy doslova cítit jako kdybych hledal malou, téměř mikroskopickou jehlu v obrovském sena.

Můžete se také líbit: Crazy Things Naše redakce se konají v názvu krásy

Existují některé značky, které vím, že zřídka zklamám. Existují některé značky, které jsou tak nové, ale přitom tak inovativní, že jsou určeny k tomu, aby byly jednoho dne kultovními klasikami. A pak jsou tu značky, které znám podle jména, ale skutečně jsem nemohla utrácet tolik času (pomyslete na to jako datování: chcete dát roztomilému chlapci šanci, ale právě jste nenašli čas do vašeho rušného plánu).

Vždycky jsem měl rád BH Cosmetics, ale nikdy jsem se nemusel vyzkoušet tolik svých výrobků, aby mi opravdu dali svou razítko schválení. Ale všechno se změnilo, když jsem otevřel dva obrovské balíčky od značky - na dvou různých příležitostech. Viděl jsem nesčetné videa z YouTube a fotky Instagram s produkty a rozhodl jsem se, že konečně udělám této značce dostatek testovacích relací. Chlapec, jsem rád, že jsem to udělal.

První soubor produktů, které jsem zkoušel - a zamiloval se - byla její sbírka s herečkou Ashley Tisdale, vhodně pojmenovanou Illuminate. Je tu trochu všechno a něco pro každého - štětce, zvýrazňovače, palety, tóny na rty. Ale to bylo Zvýšení lesků na rty (8 dolarů) v Aloha, Coral Reef a Tan Lines, které jsem rychle ustřelil pryč ve své osobní kolekci rtů. Nejen že jsou vzorce super měkké a nonsticky, ale hůlka je také navržena tak, aby se barva rovnoměrně rozšířila přes vaše rty. Oni dávají hlasitý účinek na rty a já miluji jemné množství třpytu v nich. Barva odstínů Tan Lines se stala mým osobním favoritem a mohla by být možná jedna z nejlepších bledých růží - není příliš plochá, není příliš béžová, není příliš křehká a není příliš bublinová žvýkačka růžová - to jsem kdy zkoušel. Zjistil jsem, že jsem na denním i nočním plášti lesk na rty.


Dále jsem vyskúšala Carli Bybel 14 Color Eyeshadow Highlighter Palette (15 dolarů), což je skoro čistý génius. Vyvinutá částečně s bloggerem krásy a hvězdou YouTube Carli Bybel, každý odstín v paletě je lichotivý a může být smíchán a přizpůsoben, aby vytvořil nesčetné vzhledy. Od světlejších matných barev až po hlubší kovové odstíny a dokonce i řadu různých barevných zvýrazňovačů, které vytvářejí pokožku popu, není v této paletě barva, která by vyhovovala všem. Vzorce jsou superstrukturní a dokonale se mísí - navíc trvají celé hodiny.

Takže, aniž jsem testoval každý produkt v řadě BH Cosmetics, nemnoho, se kterými jsem hrálo, bylo tak dobré na tolika úrovních, které jsem dostal úplně závislý. Vyzkoušejte je pro sebe a myslím si, že si myslíte totéž.