Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tato webová stránka vám přináší hádání a shledá, že vaše přesné zastínění od každé značky je dokonalé

My všichni máme náš oblíbený základ, že doufáme a modlíme se, nikdy se nezastaví a každý milostný příběh za ním se shoduje se stejným důvodem: dokonalým stínem. Nikdo nechce chodit po ulici tváří v jednom stínu tmavší nebo lehčí než na krku, ale při on-line nakupování na vzestupu, přičemž náš čas zkoušet výrobky, aby se ujistil, že jsou perfektní zápas pro naše pleťové tóny nemá vždycky se stane. Místo toho, důkladné prohlížení malých béžových a hnědých čtverců je nová definice shody barev, a jak všichni víme, obvykle se nám to nedaří - až dosud. Zadejte: Findnation, webová stránka věnovaná přizpůsobení každého tónu pleti svému dokonale shodnému základu (od každé značky, na kterou si můžete myslet). Ne, nemyslíte.

Můžete také chtít: Tato aplikace bude vykreslit váš přesný odstín make-upu

Webová stránka, která je sama o sobě největší použitelnou databází odpovídající barvy základů na světě, je zde, abychom nás a naše peněženky zachránili tím, že nakupování této těžce přizpůsobitelné barvy je mnohem jednodušší. Proces je jednoduchý: zadejte vyzkoušenou základovou značku, přesný produkt a přesný odstín (web navrhne, aby jste započtení alespoň dvou z vašich nedávno použitých základů pro lepší zdroj vašich zápasů) a web bude sestavovat seznam stovek další páry vycházejí z těch, které jste již předvedli z doporučených značek, a odkazy na místa, kde je můžete koupit.

Společnost Findration se pyšní svou schopností ukázat spotřebitelům svůj dokonalý odstín "v jakémkoli jiném výrobku na světě", a oni jsou na místě. Dokonce i jako editor krásy jsem o většině mých zápasů neslyšel, byste se s nimi dobře spřátelili a chtěl jsem je vyzkoušet.Pokud jste někdy chtěli objednat nadaci online, aniž byste ji museli vrátit jiným odstínem, přemýšleli jste, jaký by byl vzorec pocházející z jiné země podobný nebo jen prostě chtěl vyzkoušet něco nového, nehledejte další - budoucnost barevného přizpůsobení je oficiálně zde.