Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Sephora získává teplo pro přepravu tohoto očního stínu

Urban Decay je kovový-fialový oční stín, "Druggie", dostal teplo, když to poprvé spuštěno (je to součást palety Afterdark). Nyní se Sephora dostává plné reakce, že ji nese ve svých obchodech - natolik, že petice dělá kola.

Podle HeatStreet, více než 1 000 lidí podepsalo petici, která naléhá na Urban Decay a Sephora, aby přejmenovali stín. "Použití výrazu" druggie "v paletě očních stínů neznamená pouze to, že by bylo svědkem 76 522 úmrtí; to je také neuvěřitelně bez srdce pro rodiny těch, kteří ztratili své blízké. Většina vašich zákazníků jsou mladé ženy a muži, z nichž mnozí se těší na to, abyste mohli ukázat příklad toho, jak zvládnout sociální situace, jaké podmínky používají a co je správné a co špatné. Když spojíte slovo "Druggie" s paletou očních stínů, která je zamýšlena (nebo přinejmenším prodávána jako) paletou "noční vyhlídka", máte zájem o užívání drog. To není v pořádku. "

Můžete také chtít: Sephora se úplně mění, jak si nakupovat pro Makeup

Sephora řekla stížnosti a v pátek se ospravedlnila ospravedlnění The Huffington Post že: "Hluboce se omlouváme každému, kdo byl urážen jménem tohoto odstínu. Nikdy bychom se o to snažili. Stín byl v paletě omezené edice a nebyl plánován, aby byl znovu uspořádán. "