Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nejnovější oznámení společnosti Panera právě prokázalo, že je to nejnovější cíl pro zdraví

Pokud by koktejl předvídatelné zelené šťávy a nově vynořující mísa Buddha na vašem zpravodajství nepomohl k tomu, abyste se rozhodli pro zdravější potraviny, poslední zprávy Panery Bread by to mohly trochu ulehčit: Dlouho oblíbená kavárna, známá pro své lahodné polévky, saláty a také chléb jen oznámil odstranění všech umělých ingrediencí z amerického menu, takže je "100 procent čistý".

Panera na svém webu odkazuje na nově objevený "No No List", seznam 96 složek a doplňkových tříd, které již nebudou nalezeny v receptech, které zahrnují umělé chuti a barvy, aspartam, přidaný kofein, dusičnany / dusitany, částečně hydrogenovaných olejů, umělých trans-tuků a sukralózy, abychom jmenovali jen několik. Chcete-li procházet veřejností prostřednictvím obrovské změny, značka také obsahuje "čisté potraviny milníky" ve své tiskové zprávě, vysvětluje, že v rámci procesu úpravy menu a dělat to "100 procent čistý", Panera:

• Zhodnotili více než 450 ingrediencí, které procházejí několika úrovněmi v dodavatelském řetězci, aby zajistily odstranění všech umělých příchutí, konzervačních látek, sladidel a barev z umělých zdrojů

• Reformované 122 ingrediencí, které vedly ke změně většiny receptury Panery na pekárnu a kávu

• Partnerství s více než 300 dodavateli potravin na cestě čistého jídla k inovacím řešení, od výměny ingrediencí až po přehodnocení způsobu výroby potravin

Může se vám také líbit: velká chyba, kterou děláte při pokusu jíst zdravě

Ron Shaich, zakladatel a generální ředitel společnosti Panera Bread, říká, že nabídka čistého jídelního lístku bez umělých příchutí, konzervačních látek, sladidel a barev z umělých zdrojů je jedním ze způsobů, jak pomoci návštěvníkům cítit se jistotu, že se jedí v populární kavárně. "Panerovo čisté jídlo je základem pro to, aby se jednalo o potravu, jak má být," dodává. "Touto iniciativou jsme požadovali, abychom zásobovací komoru zrestaurovali 100% čistými přísadami," dodává Sara Burnett, ředitelka wellness. "Jsme hrdí na to, že jsme dosáhli tohoto úspěchu, ale ještě více jsme hrdí na možné dopady, které můžeme mít na širší potravinářský průmysl. Pokračujeme v napadání našich vrstevníků, abychom učinili komplexní závazek k 100% čistým přísadám. "

Jsme rádi, když vidíme, které restaurace se řídí Panerem! Další informace o smlouvách o čisté stravě naleznete na níže uvedeném videu a další informace naleznete zde.