Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Proč je tento fotografický balík typu Blogger s velkým rozměrem získává veškerou pozornost

Stejně jako většina z nás, australský krása blogger Kirsten Bosly, měl vždy pocit, že fotografování v plavkách nebylo hrozně dobrý nápad.

Jak řekl 41letý Us Weekly, "Byl bych si oblečený přes krátký plavky, protože jsem nenáviděl břicho a stehna. Pak jsem si vybral místo, které nebylo příliš blízko k nikomu jinému, protože nemám rád, kdy se lidé na mě dívají. Lidé mi v minulosti říkali ošklivé věci. "

Můžete také chtít: Barbie dostane dlouho opožděné člověka, konečně zahrnuje oblouky

Během nedávné rodinné dovolené byla matka dvou dětí bez zakrytí. Místo toho, aby ustoupila pod deštník nebo se dostala k nejbližšímu ručníkovi, rozhodla se, že to bude kronikovat - fotky a všechen - v nyní virovém Facebooku.

"Dnes je pro mě nový začátek. Po většinu života jsem nenáviděl své tělo. Opovrhuje to. Zaplatil ji. Tvářil to. Chtěla tolik, aby se změnilo; aby to bylo menší, tenčí ... méně "tučné". Jsem hrozně hanbený za jeho vlny a dunění; jaksi jsou to měřítka toho, kdo jsem. "

"Nedávno jsem četl mem, který říkal něco jako" být v obrazech se svými dětmi, protože když jste pryč, budou fotky, které zanechaly, "a to udeřilo. Vyhýbala jsem se fotografům většinu času, protože se mi nelíbilo, jak se na ně dívám. Už ne! Bugger ten hluk! Pravdou je, že mě unavuje, že se stydí za své tělo; nic mi neudělalo, ale mě podporovalo 41 let. "

Řekl Bosly Nás že byla zaplavena podporou, kterou tento příspěvek získal, a spousta zpětné vazby překračuje vzhled. "Dostal jsem zprávy od mamin, kteří ztratili děti a nemají s nimi žádné fotografie kvůli vlastním problémům sebevědomí," řekl Bosly Nás. "Byl jsem nazván statečný, což je nádherný kompliment, ale ... je mi smutno, že žena, která má na sobě jeden kus na pláži, je považována za akt statečnosti. Nebylo to statečné. Jenom se cítila uvolněná! "

Bosly od té doby zveřejnil další velmi jednoduché poselství: "Šířit tělo pozitivní lásku kolem!"