Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

To je přesně to, kolik kalorií se jedná o tajný model Victorie za den

Je těžké si uvědomit, že Victoria's Secret Angel může ve skutečnosti spotřebovat více kalorií za den než vy, zejména vzhledem k tomu, že jejich štíhlá postava a štíhlé svaly jistě naznačují něco jiného. Nicméně, podle supermodelky Taylor Hill, 3000 kalorií je kouzelným číslem, pokud jde o její denní stravu vedoucí až k dráhovému přehlídce.

"Jsem jíst 3 000 kalorií denně před VS show. Tři tisíce! "Řekl Hill v rozhovoru Časy. "Neexistuje žádný způsob, jak vypadáte a nejezte. Zemřeš."

Může se vám také líbit: Miranda Kerrova dieta Tip byste se měli vyvarovat

Hill, 20 let, pracuje na své modelovací kariéře od té doby, co byla objevena ve stodole ve věku pouhých 14 let. Nyní, 5'9 "supermodel chodil každý hlavní molo je tam, včetně DKNY, Ralph Lauren, a samozřejmě, Victoria je tajemství.

S takovou úspěšnou kariérou Hill určitě tvrdě pracovala, aby udržovala své tělo ve špičkové formě pro redakční výstřely a módní týdenní vystoupení, ale nikdy bychom nepochytili, že její stravování zahrnuje spotřebu 3 000 kalorií denně. Ačkoli, s ohledem na to, kolik modelů cvičí, to rozhodně dává smysl.

"Dívky Viktiny tajné jsou jako sportovci," pokračoval Hill, když se zmínil o nadměrném tréninku, se kterým se spolu se svými kolegy VS Angely podíleli. "Jsme jako olympionici. Jsme silní. "