Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Pěna Rolling 101: Co vědět předtím, než se snažíte tento populární cvičení příslušenství

Pokud je fitness součástí životního stylu, ať už narazíte na tělocvičnu každý den nebo občas dostanete jógový balíček na společnost Groupon, možná jste viděli pěnové válečky kolem studia. Pokud jste to nikdy nevyzkoušeli, je nyní čas, abyste to udělali, a to zejména proto, že tento trend získává dynamiku a všechny různé typy tréninku jsou začleněny do svých rutin.

Můžete také chtít: 5 tipů pro cvičení, které udržují Carrie Underwood v takovém skvělém tvaru

Takže co přesně jsou? Válcové pěnové bloky, které se dodávají v různých barvách a stylech, pěnové válce jsou samo-masážní nástroje, které se používají k napodobování masáží terapeuta na vašem těle, aby bylo možné provést vlastní myofasciální propuštění. Tréninková celebrita Ramona Braganza říká, že se používají k uvolnění těsných svalů a míst spouštění bodů (uzlů, které se tvoří ve svalech), urychlení svalové regenerace po těžkém tréninku, předcházení zranění, zlepšení oběhu a snížení bolesti. "Teď se stávají velmi populární, protože je to všechno o školení chytřejší, ne těžší," dodává. "Pěnové válečky jsou přenosná masáž, která je levná - můžete léčit bolest kdekoli!"

Možná si myslíte, že tyto fitness doplňky jsou samozřejmé a snadno se používají, ale pokud jsou používány nesprávně, můžete riskovat způsobit více škody než dobrého. "Nejlepší způsob, jak používat pěnový válec, je přetočit" příčné vlákno ", aby se rozlomily adheze a jizva," vysvětluje Braganza. "Čím kratší je mrtvice, tím hlouběji se dostanete a tím účinnější bude vaší pěnová válcovací procedura. Měli byste ji použít před tréninkem jako rychlé aktivační zahřátí a poté se většina z pěnového válcování po cvičení obnoví , což je přednost před masážemi před spaním.

Můžete také mít rádi: nejžhavější celebrity fitness oblečení, které vás bude chtít pracovat

Abyste se neublížili, postupujte podle pokynů Braganzy: "Svaly svaly a ne kosti, nehýbejte se zraněním, používejte je, abyste zabránili zranění.Půlejte, jak je to těžké / dlouhé, pokud je to velmi bolestivé, krátký čas Nikdy se nedotýkejte extrémních nepohodlí a pokud si nejste jisti, vyhledejte radu terapeuta: Vyhněte se pohybující se přes střed hřbetu dolní části zad a investujte do ergonomického pěnového válečku, který se hodí za krk, abyste se vyhnuli zranění.

Nový pěnový váleček, který zachycuje bzučení, je Rove (89 dolarů), který je vybaven designem, který jsme nikdy předtím neviděli, to je skvělé pro cestování - začíná ploché a rotuje se do tvaru válce a pak se zavěsí na místo. Oblíbené je Braganza Travel Roller ($ 40). "Miluji to proto, že je přenosné a účinné pro nejhlubší masáž a navíc můžete uložit akupresurní masážní koule uvnitř," říká.