Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak tato letecká společnost vážně investuje do zdraví kůže na 40 000 nohách

Googling "suchá kůže při létání" bude mít za následek více než 2 000 000 hity na stránkách plných tipů, jak zabránit tomu, aby se to stalo, což dokazuje pouze jednu věc: Cítíte, že vaše kůže stále více a více vyleštěná, zatímco sedí v kabině letadla je vážným problémem lidí tváří po celém světě - a to ještě více pro ty, kteří počítají létání několikrát týdně jako pracovní požadavek. Ale je tu dobrá zpráva: Emirates Airlines konečně něco dělá.

Můžete se také líbit: Tajemství péče o pleť od žen, které létají po celou dobu

Nejprve ohlásila nezávislá letecká společnost založená v Dubaji, která ve spolupráci se společností Matrix uvedla první světovou hygienickou oděvní doplňku na obloze, která je nabízena všem cestujícím první třídy, kteří cestují přes noc. Podle webové stránky Emirates pyžama používají technologii Hydra Active Microcapsule, která udržuje vaši pokožku měkkou při létání - ve skutečnosti tisková zpráva vysvětluje, že miliardy kapslí v tkanině jemně uvolňují živočišnou řasu bohatou na živiny při pohybu, dehydratace a stimulaci oběhu během spánku. Dokážete si s pyžamou dát domů, jakmile s nimi skončíte, a budete chtít, protože Microcapsule Technology se zablokuje ve zvlhčovači a udržuje ji na pokožce až pro 10 myček.

Image / Emirates Airline

Letecká společnost také nabízí výbavu Bulgari pro pasažéry první i obchodní třídy, doplněná vůní dřevěné květinové vůně, Eau Parfumée Au thé Noir, nápady na péči o pokožku, které udržují pleť ve špičce a balzám na rty, nikdy nebyl na palubě popraskaný. Ale tam se nezastaví - podle většiny leteckých linek většina letadel A380 obsahuje také "Sprchové lázně", kde si cestující první třídy mohou odpočinout a rozmazlovat s řadou toaletních potřeb značky Bulgari a podpisovými produkty VOYA z organických mořských řas (tyto jsou také nalezeny ve všech toaletách). Až budete omráčení v lázních, užiteční lidé z Emirates vám doporučí doplňovat energii jednou z čerstvě vylisovaných detoxikačních džusů v džusu (také na palubě).

Přestože jsme si odnesli náš spravedlivý podíl tipů a triků, abychom udrželi pokožku plnou při létání, doufáme, že je to jen začátek péče o pleť na palubě - trend, který můžeme určitě zaostřit - protože s takovými komfortem, jako jsou ty na dosah ruky , vaše pokožka vám bude děkovat, když přijde čas na přistání.