Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Je váš facialista zničen pokožkou?

Celá myšlenka na získání obličeje je udržovat zdravou pokožku, udržovat ji jasně a oživovat ji. Někdy se však líbání v obličeji může zanechat kůži horší, než když jste vstoupili dovnitř. Neustále se to stane, ale pokud váš odborník na péči o pokožku učiní některou z následujících skutečností, vaše pleť se jí nemusí líbit a vyděsit .

Můžete se také líbit: překvapující obličej, který mi dal nejlepší kůži mého života

Léčba není přizpůsobena Vašim specifickým potřebám a obavám. Podle esteričky Lori Andersonové, když si klient vybírá obličej z menu, který nemusí být vhodný pro svůj typ pleti, facialista ve skutečnosti dělá špatnou službu na své pokožce. "Přizpůsobené obličeje jsou efektivnější." Díky tomu je vaše kůže přesnější a cokoli, co nevyžaduje, je vynecháno.

Citlivá kůže je přehnaná. Klíčovým krokem v každém obličeji je exfoliace. Bez ní se na povrchu dostanou mrtvé kožní buňky, které vedou k otupělosti, suchu a zveličeným liniím a vráskám. Ale když je kůže citlivá, Anderson říká, že estetik by měl nejdříve zhodnotit kůži a požádat o rutiny při exfoliaci doma. Nadměrné odlupování citlivé pokožky může přinést celý hostitel o nežádoucích vedlejších účincích dlouho po skončení obličeje.

Používají se nesprávné složky. To se odvíjí od celé myšlenky, jak udělat osobní obličej. Vaše pokožka musí být ošetřena správnými přísadami a výrobky, aby nebyla zapálená, podrážděná a červená nebo na pokraji výbuchu. "Pokud se na klienta s citlivou a / nebo opracovanou kůží používá příliš mnoho produktů s esenciálními oleji nebo účinnými látkami, může to být katastrofa," říká Anderson.

Může se vám také líbit: 7 myšlenek, které má každý při obličeji

Parní stroj se používá příliš blízko k pokožce. Jak vysvětluje celebritální estetik Susan Ciminelli, parní stroj a zvětšovací lampa jsou rozhodujícími nástroji v obličeji. "Parník by měl být umístěn asi 10 centimetrů od pokožky, aby ho nespálil." Steam pomáhá zmírňovat pokožku a připravit ji na extrakci, takže proces je docela komfortní. Pokud však pokožka není dostatečně dlouhá na vaření nebo pokud je příliš blízko k pokožce, může se něco, co se z pokožky vytáhne, snadno nevyskytne a pokud váš facialista začne agresivně kopat, může se kůže hyperpigmentovat a zapálit. "Po extrakci je potřeba znovu vyčistit kůži, protože při extrakci se uvolňují bakterie a nežádoucí nečistoty na povrchu pokožky," říká Ciminelli.

Všechny nástroje je třeba sterilizovat. Jakékoliv nástroje a vybavení - dokonce i houby a ručníky - musí být bezchybně dezinfikovány. "Jsou-li používány houby, je třeba je umístit do roztoku bělící a čisticí kapaliny a poté před každým klientem do sterilizátoru," říká Ciminelli. Tím se zabrání šíření bakterií. Anderson dodává, že i když je třeba ručníky důkladně umýt, neměly by být omyty ve voňavých čisticích prostředcích nebo by měly být vysušeny změkčovadlem nebo sušičkami, které mohou zhoršit některé druhy pokožky.

Pokud je vaše kůže extrémně vylomená, přeskočte obličej. Ciminelli místo toho, aby měla obličej, říká, že lymfatická drenážní masáž od hlavy po špičku, po níž by se rostlinné tělové zábaly detoxikovaly játra a ledviny, mohou být účinnější při těžce poškozené pokožce. "Na začátku 90. let mi John Casablanca, majitelka modelovací agentury, poslala Cindy Crawfordovi, protože měla obličejová obličej. Viděla v té době známého dermatologa, ale nemohl ji vyléčit, "říká. "Jednou jsem se na ni podíval a věděl, které orgány potřebují očistit. Místo toho, abych ji obličeji dala, několik týdnů jsem jí dal lymfodrenážní masáže následované tělovými zábaly z mořských řas až do jejích vnitřek, kde byla čistá a její akné odešla. Teprve poté, co byla tato léčba úspěšná, začala jsem jí dát obličej. "Identifikace kořene akné je důležitá při odstraňování kůže.