Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

The Weird Way Tento Victoria's Secret Model využívá Pepto Bismol ke stanovení jejích kožních strastí

Supermodelky jsou proslulé tím, že se snaží vše a všechno, když se snaží získat dokonalou kůži. Ale zatímco luxusní obličeje a cenné výrobky jsou to, co bychom si mysleli, že modely vždy používají k udržení své kůže bezchybné, není to Všechno přísahají.

Můžete také chtít: To je přesně tolik kalorií, že Victoria je tajný anděl jedí za den

Potřebujete důkaz? Victoria's Secret model Devon Windsor se nedávno dostal do Snapchatu, aby předvedl své zvláštní tajemství péče o pokožku pro výbuch blackheads - pomocí Pepto Bismol.

"Pepto Bismol na vašem nosu pomůže utahovat / zbavit se černých kůží a pórů," ujistil ji Windsor na svému účtu Snapchat a ukázal růžový nos, který byl pokryt lékařem.

Obrázek: Snapchat / devwindsor.

Teď, než vyhodíte tuto špičku péče o pleť stranou jako zbytečný hack, vězte, že je k ní nějaká pravda. Zatímco to může znít trochu bláznivě, Pepto Bismol ve skutečnosti obsahuje kyselinu salicylovou, která je hlavním bojovníkem proti akné a aspirin, který pomáhá snížit zánět.

Mohlo by se vám také líbit: 5 základní triky krásy od Victoria tajné Angel Lindsay Ellingson

Nicméně, dermatolog New York Derma Jaliman, MD, není největší fanoušek praxe. "Existuje mnoho dalších levných, bezkonkurenčních výrobků, které obsahují kyselinu salicylovou, která může být použita, což jsou lepší přípravky na pokožku," vysvětluje. "Tyto výrobky jsou vynikající, protože jsou speciálně vyrobeny tak, aby spolupracovaly s pokožkou a byly lépe absorbovány kůží a byly připraveny tak, aby nedošlo k podráždění pokožky."

Takže, zatímco tato kráska hack může fungovat jako poslední možnost, snažte se držet přípravky péče o pleť, které jsou specificky vyrobeny pro boj proti akné.