Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Bobbi Brown odhaluje, co jí zanechala značku make-upu

Když se zprávy rozbilo, že Bobbi Brown opouští svou jmenovku na konci roku 2016, svět krásy byl docela šokován. Koneckonců, make-up artist, s vlastním sebevědomým přirozeným vzhledem, se stala neodmyslitelnou součástí jejích zpráv o značkách jako samotné produkty.

Můžete se také líbit: 6 kroků k perfektnímu přirozenému vzhledu

Takže co udělalo nesmírně úspěšného zakladatele po 25 letech? Podle WWDBrown poskytl náznak na výstavě Indie Beauty Expo v LA. Na otázku, jestli by ji něco mohlo udržet ve značce, řekl Brown: "To si nemyslím. Určitě to nebylo rozhodnutí přes noc. Zábavná věc při startu značky je kreativita a myšlenka dělat něco, co neexistuje. Když dostanete opravdu velký, vaše mysl je na různých věcech. Je to tak, jak zůstaneš velký? Jak velký můžeš být? Bylo to 25 let, dosáhli jsme oslav a dosáhli jsme prodeje 1 miliardy dolarů. Bylo to jako: "Dobře, možná je čas, abych to udělal znovu." Stále mám několik nápadů a některé věci, které chci dělat. "

Zdá se, že Brown je v srdci tvůrčí a je připraven znovu vytvořit něco zcela nového. Vzhledem k tomu, že Estée Lauder nekonkuruje, tento nový podnik nebude v blízké budoucnosti zahájen novou značkou krásy. Místo toho, abyste viděli její umění v práci, budete muset navštívit The George Inn v New Jersey, kde Brown převezme povinnosti interiérového designu pro hotelovou rekonstrukci. Brownův manžel, Steven Plofker, vlastní nemovitost.