Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak nesprávný druh plnidla zanechal tuto ženu zcela znetvořenou

Kožní výplně injekcí se staly tak běžnými, že postup je na vrcholu seznamu volitelných estetických ošetření, které pacienti udělali, aby zvrátili účinky stárnutí. Podle Americké společnosti plastických chirurgů byla injekční plniva nejrychleji rostoucím minimálně invazivním postupem v roce 2015. S injekčními léčebnými postupy, které rostou v průběhu dne, není divu, že slyšíme o zkrácených procedurách, děsivých vedlejších účincích nebo vzácných komplikacích. Ale slyšení o tom a prožívání z první ruky jsou dvě velmi odlišné věci.

Můžete se také líbit: jsou vaše plniče skutečnou dohodou

Pro 45letou Carol Bryan se komplikace, které se vyskytly v důsledku plnění injekčního vstřikování, zhoršily a vyústily v permanentní deformaci a dočasnou slepotu. Na jihu Floridy se objevila žena Doktoři sdílet její příběh a zvyšovat povědomí o nebezpečích, které by mohly dostat nesprávný druh injekce plniva.

V roce 2009 poté, co absolvovala několik úspěšných léčiv Botox Cosmetic, Bryan šla navštívit lékaře, aby se zabývala ztrátou hlasitosti v obličeji, která ji obtěžovala. "Začal jsem dělat Botox ve svých 30 letech pro svislé linie mezi mými očima. Bylo to opravdu úžasné. Trvalo mi to celé roky, "řekl Bryan. "Nastal čas, kdy jsem se začal cítit, jako bych ztratil nějaký objem a šel jsem na konzultaci. Byla jsem přesvědčena, že mám plniva. Tři měsíce jsem si všiml, jak se tvář rozšiřuje a smýká ... obličej mi vybuchoval a mé čelo začalo vyčnívat jako cizinec. "

Můžete také chtít: Black injekce na trhu: Co potřebujete vědět

Podle Bryana byly ve stejné injekční stříkačce kombinovány dvě různé plniva, z nichž jedna byla silikonová, a vstřikovala se do čela. Po několika měsících měla Bryan nepříjemnou reakci na směs plnidel, které jí byly aplikovány do obličeje. "Moje čelo se stávalo tak těžké, že to začalo ovlivňovat moje schopnost vidět," řekla. "Začal jsem zpívat na oči, abych mohl chodit." Po několika opravných procedurách se Bryanův případ zhoršil a zanechal ji trvale znetvořený.

Během debaty o jejím případu na výstavě, Beverly Hills, CA, plastický chirurg Andrew Ordon, MD, vysvětlil, že používání trvalých silikonových plnidel způsobilo počáteční komplikace, které způsobily vyčnívání čela. "Lidé, kteří dostali silikonové injekce do obličeje, těla, prsou - vidím, proč byste se do toho mluvili, protože když říkáte" OK, silikon je trvalý. To zní skvěle, nemusím se vrátit, chci řešit problém a postará se o to, "řekl Dr. Ordon. "Problém se silikonem nikdy nevíte, jak to bude reagovat. Je to trvalé a v mnoha případech je jen otázkou času, že se stane zánětlivým problémem. "

S tolika lidmi, kteří si v těchto dnech zvolí kožní výplň, je důležité, aby pacienti prozkoumali injektor a věděli přesně, co se injekčně podává, než jehla propichne kůži. Miami dermatolog Janice Lima Maribona Vám doporučuje, abyste vyšetřovali svého lékaře a různé typy kožních výplní: "V první řadě jděte na odborného injektora ve vaší oblasti. Najdůležitější je najít správce dermatologa nebo plastického chirurga. Pacienti by měli také znát různé typy plniv, značky a společnosti, které je vyrábějí nebo zastupují v USA. Lékař by měl vždy přinést krabici do místnosti a ukázat pacientovi. Číslo zásilky a datum vypršení platnosti produktu jsou uvedeny v kolonce a měly by být vždy viditelné. "