Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Proč se Hilary Baldwin otevírá o své velmi vážné poruchě stravování

Hilary Baldwinová je známa tím, že žije v holistickém životním stylu, vysílá na sociálních médiích některé velmi nemožné jógy a je vdávána s Alecem. 33letá matka tří málo vypadá, že je to snadné, ale jak se sdílí ve své právě vydané, velmi osvěžující první knize, Živá jasná metoda, nebylo vždy tak jednoduché zůstat na střed.

Na její rozhodnutí napsat knihu ... "Jsem velmi vášnivý, co učím svým studentům a co praktikuji ve svém vlastním životě. Kniha byla příležitostí přinést to větší skupině lidí. Doufejme, že to zlepší život. "

Na meditace ... "Neřekl bych, že medituji, jak byste si mysleli o" meditaci ". Nemám tuto schopnost se třemi dětmi a bláznivým, bláznivým, bláznivým životem. Ale já medituju, pokud jde o "kontrola" - je to důležité, když se pohybujete miliony mil za hodinu a všechno se cítí jako chaos. "

Když jsem si udělala "čas" ... "Přál bych si, abych měl čas jít do lázní. Každou chvíli jdu do salónu nehtů za rohem od mého domu a dostanu masáž s pedikourou. V letošním roce je jedním z mých usnesení to udělat víc. U tří malých dětí je snadné se ztratit. "

Co znamená "zdravé" ... "Začal jsem jógu před třemi lety a to mě přivedlo do jiného prostoru. Vždycky jsem si myslel, že jsem "zdravý", protože jsem byl tanečník a byl jsem gymnast a byl jsem tenký a já jsem snědl hodně kale, ale teprve když jsem začal dělat jógu, zjistil jsem, jak jsem skutečně nezdravý. Určitě se mi moc dobře nedařilo - bojoval jsem s poruchou stravování. Během uplynulého desetiletí jsem se dostala na místo, kde se opravdu cítím jako teď, vím, co to znamená být zdravý, ale rozhodně to byl proces. "

Můžete také chtít: 9 tipů, které pracují lépe než dieta pro vaše nejlepší tělo

Při překonávání její poruchy příjmu potravy ... "Jsem velkým věřícím, že mohu něco překonat. Mnoho lidí říká: "Jakmile jste tohle, vždycky jste tohle." Věřím tomu, že v minulosti opouštím věci - překonávám něco a pokračuji. Myslím, že jsem teď opravdu skvělé místo s jídlem. Měl jsem snídani na snídani - to je něco, co bych nikdy v minulosti nikdy neměl. Tuto rovnováhu jsem našla. "

Při příjezdu do nového zařízení ... "Lidé jsou tak do" nového roku, nového vás "... a to obvykle trvá až do Valentýna. Pak se vrátí kolem sezóny koupání, pak vypijí příliš mnoho Rosé přes léto a pak se vracejí v září a odcházejí během prázdnin. Dostáváme se do takové situace, že se "necítíme dobře". Jak to opravíme? Nejtěžší je začít. Pokud se budete nucit udělat něco zdravého ještě za relativně krátkou dobu, dostanete se do zvyku. Začnete se cítit tak skvěle, když nebudete pracovat, nebo když budete jíst špatně. Musíte se dostat do správného způsobu myšlení a do správné rutiny. "

Na svých oblíbených kosmetických výrobcích ... "Používám směs hlavního proudu a výrobků" Kumbaya ". Líbí se mi EltaMD zvlhčovač. Mám rád Too Faced Lepší než Sex Mascara - Nevím o tomto názvu, ale je to dobrá řasenka. Miluji výrobky Body Shop také; jsou to velmi vnímavé produkty. Cítí úžasně. Dostanu je i za mé děti. "