Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

První dáma Melanie Trump je kadeřník rozlévá všechny detaily na její účes podpisu

Kromě jejího nově získaného titulu první dáma je Melania Trumpová také dlouho známá svými nádhernými vlasy, které se zdá být vždy pečlivě vyfouknuté, aniž by se dostala na místo. Za jejími perfektně tvarovanými vlasy je talentovaný Mordechai Alvow, který nedávno sdílel techniky a tajemství za zámky první dámy s Yahoo Beauty, opouštějíc nás širokýma očima a vzrušením vyzkoušet si techniky na našich vlastních hříších.

Alvow vysvětluje, že začíná s kondicionérem na vlhkém vlasu - odhaluje, že používá svou značku YAROK na vlasy první dámy, protože je přitahován k veganskému a holistickému přístupu, který se používá k výrobě každé láhve v řadě přesun na další krok, který vás může překvapit: pěna. "[Používám] přibližně čtyři množství golfových míčů, které masíruji do Melaniných kořenů, abych vytvořil hlasitost," vysvětluje Alvow a dodává, že poté vyfukuje vlasy s kulatým kartáčem. "Jakmile je suchá, vezmu si velké části vlasů a přitisknu ji velkou 2palcovou curlingovou žehličkou. Okamžitě jsem vložil velké plastové válečky a zajistil je kovovými kolíky. "Potom stříká vlasy se středně dlouhým vlasovým postřikem a nechává je nastavit.

Můžete se také líbit: One Beauty léčba Melanie Trump je naprosto proti

Poté, co necháte kudrlinky vložit na válečky po dobu přibližně jedné hodiny, až do jejich makeupu, Alvow odstraní válečky a masíruje pokožku hlavy, čímž vytvoří průtok krve a upraví hlasitost. "Dokončím, používám prašný suchý šamponový krém Feed Your Style, vyrobený z organického rohovky, který pomáhá vytvářet strukturu a odděluje pramen vlasů, takže nevypadá pevně a nepřirozeně. Lehce dráždím celou hlavu a vyfouknu ji do velkých vln, které nevypadají příliš "dokončené". "V posledním kroku Alvow sdílí, že první dáma si vždycky prochází prsty vlasy, aby přidala personalizovaný pohyb, sportovní. "Jeden poslední sprej shora a ona skončila."

Zatímco dokonce i naši vydavatelé krásy dokážou sehnat naše oči a říkat "jednodušší řeč než uděláno", když kadeřníci sdílejí s veřejností takzvané "nekomplikované" techniky, musíme připustit, že tohle nezní jako zastrašující. ostatní, s nimiž jsme se setkali. Pokud jste začátečník nebo první časovač (nebo pokud to zní úplně strašidelně), podívejte se na několik tipů, jak zvládnout váš domácí úder.