Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Microblading právě získal úplné nové využití

Vypadá to, že všude, kam se podíváte, je buď příběh, nebo spousta předběžných fotografií, které mají co do činění s mikrovláknováním, ošetření pro transformaci obočí, které bombují v průmyslu. Úplně odlišné od voskování, tweezingu a závitování vytvářejí mikrovlákna super lakací oblouky, které trvají až jeden až tři roky.

Stejně jako všechny trendy v oblasti krásy je vše, co je zapotřebí, jedním velmi zkušeným odborníkem, který se snaží dostat vítr myšlenky a vykouzlit zcela nový způsob použití výrobku nebo léčby. A samozřejmě to platí i pro mikroblading.

Můžete také rád: Bella Thorne nám ukazuje, přesně to, co je to, aby si vaše obočí tetování

Zatímco nevidíme, že je vyřazen z vytváření dokonalého obočí, je nyní používán k pomoci při vypadávání vlasů. Stejně jako způsob, jakým léčba používá velmi jemnou řadu jehel, které vytvářejí značky na kůži, které připomínají vlasy, totéž platí, když se provádí na pokožce hlavy, aby maskovala vzhled tenkých, řídkých vlasů. Ano, je to technicky forma permanentního make-upu, ale když máš pokožku na hlavě mikroskopicky - to zní mnohem děsivěji než to je - může ti dát docela rychlé výsledky a dá tě na trať rychleji vypadající vlasy.

"Microblading je praxe implantace vlasových tahů s kosmetickým pigmentem do pokožky ruční metodou. Vytvořením téměř šedého stylu "Art Deco" na pokožce hlavy můžeme simulovat vzhled růstu vlasů a vytvořit iluzi plnější hlavy vlasů, "říká Sarah Victor Sarah Victor Beauty, která provádí léčbu.

Nicméně, na rozdíl od běžných metod léčby řídkých vlasů a vypadávání vlasů, jako jsou lasery, PRP a dokonce i doplňky, mikroskopování neudělá nic, co by změnilo vzhled růstu vlasů.

Nejlepší pro ty, kteří mají přirozeně rovné nebo vlnité a tmavší vlasy - Victor říká, že to není nejlepší možnost pro ty, kteří mají výjimečně mastnou pokožku nebo různé kožní stavy na pokožce hlavy, a ti s mastnými skalpy by měli dělat tradiční způsob tetování - barva je uložena do kůže s ručním nástrojem s různými skupinami jehel. "Pomocí nástroje jsem implantovat pigment do vzoru, který jsem zjistil poté, co jsem viděl, jak si klient rozděluje vlasy," dodává Victor.

Hlavním bodem rozdílu mezi mikroblanicí obočí a pokožkou hlavy je délka času a cena. "Celé obočí může trvat asi 20 minut, zatímco skalp může trvat hodinu." Přestože výsledky budou trvat asi 12 měsíců, bude třeba obnovit barvu dvakrát ročně.