Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Kylie Jenner právě usadila její neslavný soudní spory na Instagram

** UPDATE 24. ledna 2017

Zdá se, že se oficiálně vyskytla právní bitva mezi Kylie Cosmetics, makeupovou umělkyní Vladou Haggerty a fotografem Julií Kuzmenkovou. Před hodinou, Kylie Jennerová zveřejnila níže uvedenou fotku Instagram, která oficiálně dala Haggerty a Kusmenkovi kreativní práva, která jim byla věnována po celou dobu, kterou fotograf následoval s nadpisem: "Jsme rádi, že sdílíme, že problém byl vyřešen. tak každému z tvých tvůrčích duší, kteří nás podporovali, opravdu tě vážíme. "

Původně publikováno 28. listopadu 2016

Kozmetická řada Kylie Jennerová byla od počátku více než několikkrát v ohnisku, ale tentokrát je umělec na make-up v popředí legální bitvy proti nejmladším členům rodiny Kardashian / Jenner. Make-upka Vlada Haggertyová veřejně tvrdila, že Kennerova make-upová linka zjevně odtrhla její tvůrčí dílo, ale podle WWD byl soud potvrzen e-mailem a odpověděl jednoduchým: "Ano, jsou přesné" (a popírají další komentáře ) na otázku, zda zprávy, které Haggerty žalovaly, byly skutečné.

Níže uvedený obrázek je daný projekt. Je zřejmé, že v obou obrazech je přítomen model s ostře červenými rty a očima pokrytými zlatými malovanými rukama, ale pro mnohé je obraz Kylie Cosmetics známý jako originál, pokud by Haggerty o duplicitě neřekl. Samozřejmě, make-up artist vzal Instagram k hlasu její hněv: "Opravdu @ alkyliecosmetics? Nemáte už od mne dostatek "inspirace"? "Napsala v titulku.

Můžete se také líbit: vše, co potřebujete vědět o nejnovějším vývoji ve věci WEN

Od té doby fotografka Julia Kuzmenko, která nakrčila obraz ve sporu, sdílela blogový příspěvek nazvaný "Naše strana příběhu" jako odpověď na to, vysvětloval, že původní obraz (záběr ze 17. září) byl inspirován "nevidět žádné zlo , neslyšejte žádné zlo, nemluvte žádné zlo. "koncept, který sdílela na jejím Instagram o několik dní později.

Šokující je, že to není první veřejná bitva mezi Haggerty a Kylie Cosmetics. Brzy poté, co první produkt debutoval v roce 2015, značka odhalila obraz rtů, které kapkají leskem (obraz, který se rychle stal tváří Kylie Cosmetics), další téma nalezená v práci Haggertyho, i když Jennerovi zástupci neodpovídali na žádosti o komentář . Podívejte se na podobnosti sami na obrázcích níže.