Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jeden pohled na tyto fotky a budete si myslet dvakrát o opalování

Víme, že opalovací lůžka jsou pro naši pokožku strašná (jsem upřímně překvapen, že jsou stále v podnikání), ale položení na slunce na pláži nebo u bazénu může dělat tolik škody v průběhu času. Stále si užívám dobrou výlet na pláž, ale já jsem dívka se slunečníkem, který se připíná ke své židli a zastíní celé tělo (ano, mám pozor, ale co?). Takže když jsem viděl Mags Murphy's Journey on Facebook, věděl jsem, že to musí být sdíleny.

Murphy, irská žena žijící na Krétě, v Řecku za posledních 10 let, uvedla ve svém příspěvku na Facebooku, že strávila více než deset let opalováním, aby "vypadala dobře". Její myšlenky: "Hej, jsem hnědý, nepotřebuji vysoký faktor slunečního záření [SPF]." Bohužel to vypadá, jako by se konečně všechno léta, které se naplnilo sluncem, dohnalo s ní. Na obličeji objevila prekancerózní buňky a pro její léčbu se rozhodla zkusit topický krém nazývaný Efudex, který napadá prekancerózní buňky a zabraňuje jejich množení.

Můžete také mít rád: Můj první krtek byl odstraněn, aby se zabránilo rakovině kůže a nebylo to, co jsem si představoval

Murphyova Facebooková stránka dokumentuje své zkušenosti s dosavadní léčbou (23 dní a počítání, proces by měl trvat asi měsíc) a jeho intenzivní vedlejší účinky. Projděte se a podívejte se na snímku jízdy (a někdy těžko se na ni dívá).