Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tato běžná opatření proti nachlazení a chřipce by mohla zničit váš nos

Není nic horšího než čelit zimní zimě, která zanechává váš nos tak plný, že je těžké dýchat. Zatímco tam je vždy možnost nosních decongestants, tam je také řešení neti hrnce, malá plastová čajník-vypadat zařízení s dlouhým výtok, který pomáhá vypláchnout nosní průchody s fyziologickým roztokem nebo slanou vodou.

Můžeš také rád: žena se stala paralyzovanou z běžné krásy chyby

Ale teď je tam nějaký zvuk, který říká, že tyto více homeopatické způsoby odbourávání nosu mohou ve skutečnosti dělat více škody než dobro. Podle úřadu FDA může používání neti kelímků nesprávně zvýšit riziko infekce nosní dutiny, zejména v případě, že zařízení, které používáte, není po každém použití řádně sterilizováno a vyčištěno.

Nejen, že čistíte neti nádobu správným způsobem, ale i dobrou myšlenkou - nečistěte ji běžnou vodou z vodovodu, což může být hnízdiště pro mikroorganismy, které vedou k infekcím - ale také se chcete ujistit, že používáte správným směrem. Neti hrnce, přestože jsou účinné, jsou trochu zastrašující. Vždy se ujistěte, že se opírejte o umyvadlo a nakloníte hlavu na stranu, když dýcháte skrz ústa, abyste dostali fyziologický roztok, aby se mohl protékat nosní dírkou a uvolnit vše, co ho může ucpat.