Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Byl jsem nemocný celý týden a tato maska ​​na oči stále ještě mi vypadala dobře odpočívána

Islandská značka péče o pleť BioEffect má teorii o produktech na oči: Sérum, krémy a podobné práce "OK" samy o sobě; propojte je s hydrogelovou náplastí a vy jste prostě učinili formula mnohem silnější a mnohem více možností, aby se ingredience dostaly hlouběji do pokožky.

Říkejte mi skeptik, ale nebyl jsem si tak jistý - budu testovat jenom každý oční přípravek venku a jsem velkým fanouškem očních náplastí, ale děláním dvou kroků mi připadalo jako zbytečný pohyb péče o pleť, nemáte čas na.

Můžete také chtít: Které plniva jsou pro vás to pravé?

Dokud jsem se před několika týdny nesetkal s jednou z nejhorších zima mého života. Kromě bolestí v krku, kašli kousků a upchatého nosu, které jsou pro kurzu paralelní, také jsem vypadal nafoukaný a jako bych si vzal do prostoru pod očima námořní značku.

Vyndala jsem BioEffect EGF Eye Mask Treatment (přibližně 75 dolarů) a pamatovala jsem si, že se může pochlubit schopností pomáhat s téměř každým zážitkem pod očima díky své patentované přísadě EGF, rostlinného růstového faktoru. Nejdříve jsem aplikoval sérum, pak patch, který byl jako kouzelná chladící kostka ledu, která mi okamžitě poskytla nějakou úlevu pro mé dutiny. Zanechal jsem paty asi pět minut, a tak jsem je odvedl, abych zjistil, že jsem opravdu vypadal odpočinutě, více zářivý a všude kolem milionkrát lepší. Žádná podpaží pod očima, mnohem víc hydratační a prakticky úplné snížení vzhledu linky a vrásek.

Dobré zprávy? Toto sérum-patch duo vážně funguje. Špatné zprávy? V USA to zatím není k dispozici (řekne se, že to bude brzy!), Ale můžete si zakoupit online v Harrods.