Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nové zařízení, které pomáhá tělem akné

Stejně jako téměř všichni jiní na světě jsem začal zvyšovat svou prakticky neexistující rutinu tréninku po 1. lednu. Nic extrémního; tady a tam, dělám kardio, když jsem dokázal a trénink síly alespoň třikrát týdně byl cílem. Nejtěžší krok je určitě jen počáteční, ale za tím vše bylo plavené ... až jsem si uvědomil, že něco zlověstného, ​​o němž jsem si myslel, že jsem v minulosti odešel, se znovu objevil.

Tělo akné.

Nejprve to vypadalo jako pár vylepšených skvrn na zádech. Neměl jsem rád, ale neměl jsem žádné nadcházející plány sportovat něco v bezvědomí v zimě, takže jsem to nedovolil, aby mi to fáze. Pak jsem si všimla, jak se skvrny rozmnožují a přebírají mi hruď - do té míry, že jsem nemohla nosit nic, co by mi neskrývalo krk, aniž bych se cítil opravdu sebevědomý.

Můžete také chtít: Nejlepší akné Spot ošetření

Bylo to špatné. Snažil jsem se vzít dlouhou, horkou sprchu, doslovnou sekundu, kterou jsem udělal s mým tréninkem, ale všechno, co se mi zdálo, mi zanechalo suchou kůži a pimples.

Měl jsem dvě možnosti: mohl jsem buď přestat pracovat, nebo začít hrát na rolách. Pak se na můj stůl objevila třetí nevyužitá volba jako doslovný maják světla: Tria pozitivně čisté akné vyčistí modré světlo (149 dolarů). Slyšel jsem o novém systému boje proti akné (tam je také pěna Cleanser a spot ošetření, které přicházejí s ním a je to skutečně určeno pro vaše obličej, ačkoli to je bezpečné použít na těle), ale-jinx-nemyslel jsem potřeboval to, protože moje pleť vypadala docela jasně pozdě.

Otevřel jsem ji a pokusil jsem se soustředit se na zádech (kde jsem ho mohl dosáhnout) a hrudníku, bít obě místa, která jsem viděl, a oblasti, které jsem se bála, by mohla být další.

Můžete také rád: Co vaše breakouts říkají o svém zdraví založené na tom, kde vyskakují

Ne, nevymaže každou nedokonalost v kontaktu a protože používá baculaté modré světlo, aby své kouzlo dokázalo pracovat, nemáte vlastně "vidět" "cítit", že dělá cokoli - stačí věřit, že to dělá něco. Je to opravdu zjednodušené a snadno ovladatelné a získává bonusové body, které můžete házet ve své lékárničce vedle vašeho kartáčku na zuby, takže si ho skutečně zapamatujete.

Dva týdny ven a určitě vidím rozdíl. Neměl jsem žádné nové průchody a ty, které jsem měl, jsou buď pryč, nebo cestou, mnohem menší. Zdá se, že můžete mít svůj cvičný dort a jíst ho také. (Špatná analogie ... vedle výše zmíněných problémů s kůží, další vedlejší účinek získání tvaru spočívá v tom, že snít o dortu.)