Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak čtyři stylisté vytvořili jednu z nejlepších nových vlasových linek

Kdysi se čtyřmi průkopnickými stylisty ze všech společenských vrstev a naprosto odlišným zázemím setkávali prostřednictvím vzdělávání v oblasti péče o vlasy. Aaron Grenia, Franck Izquierdo, Chase Kusero a Leo Izquierdo všichni měli hluboké kořeny v vlasovém průmyslu a poté, co pracovali pro další vlasovou značku, se rozhodli vytvořit jednotnou frontu a dělat svou vlastní věc, od té doby se narodily salony IGK představuje první písmeno v příjmení každého stylisty), přičemž první národní prostředí je v Shore Club v Miami Beach (od té doby se přestěhovalo do SLS na Miami Beach). Dále přišel New York (salonek IGK se nachází v hotelu Dream) a konečně IGK zasadil nohy do Los Angeles v soukromém bungalovu na hranici západního Hollywoodu a Beverly Hills.

Můžete se také líbit: 5 věcí, které byste nikdy neměli dělat v salonu

Časem se IGK stala synonymem toho, co kvarteto volá způsob, jakým vlasy dělají, "nový pohyb; nová škola pro kadeřnictví. "Grenie říká:" Chtěli jsme vytvořit nový způsob, jak dělat vlasy a rozšiřovat je po celém odvětví krásy tím, že vede z každého významného trhu - Miami, Los Angeles a New York. Jsme všichni o vytváření trendů a využívání sociálních médií, abychom se postavili proti normě. "

Každá s dlouhou kariérou ve společnosti Kusero v Los Angeles říká, že v době, kdy mu bylo 17, rozřezával vlasy svých přátel a rodiny; Franck Izquierdo, který vede do lokality Miami a pochází z dlouhé řady vlasových vlasů, říká, že profese je pro něj udělána a Grenia vysvětluje, že se do kadeřnictví dostal jako prostředek kreativního prodeje, který se vyvinul do super vášně. Výrobní řada IGK skutečně vznikla částečně kvůli jediné vizi: vytvoření melanže vlasových produktů, které byly schopné vyhovět potřebám a požadavkům klienta i stylisty. Po osmi letech provozu a zdokonalování svých tří salonů se společnost IGK rozdělila a přidala produkty do svého životopisu, které zahájila společnost Sephora. "Abychom opravdu inspirovali změnu a udělali něco jiného, ​​čelili jsme některým výkyvům, problémům a problémům," říká Kusero. "Ale IGK měla silnou představu o tom, jaký bude každý produkt. Trvalo to zhruba rok, než jsme začali pracovat na linii. "To, co vytvořili, je produktová řada založená na myšlence domovské základny každého z stylistů - Miami, New York a Los Angeles - a rozdíly nalezené v každém lokálním prostředí, které obsahují podpisovou vůni pro každého. "Práce ve třech městech dělala, aby tato linie byla opravdu jedinečná a čerstvá," říká Franck Izquierdo.

S filozofií, která je hluboce zakořeněná tvůrčí vizí, obaly, které vykřikují elegantní a sexy a zábavné názvy výrobků, bylo jen otázkou času, než se linka ulovila se spotřebiteli a stala se průmyslovou senzací. "Právě teď je spousta opravdu jednoduchých, ale snažších obalů. Sociální média změnila svět krásy a chtěli jsme, aby každý výrobek získal 15 minut inštagramové slávy, "říká Leo Izquierdo.

Samozřejmostí je, že v parafenní, sulfátové a bezlepkové linii 21-SKU je třeba vysvětlit vlasy, jako je suchý šampon vhodně nazvaný Jet Lag (29 dolarů), gel na bázi kokosového oleje s názvem Rich Kid (27 dolarů) Klub ($ 29), texturizující sprej. Ať už se používají samostatně nebo jako součást více vrstveného vzhledu, každý produkt splňuje požadavky vlasů na den a den, aniž by přinesl tuhost, otupělost nebo suchost.

Takže i když nejste zrovna v salónu IGK, je bezpečné říci, že stále můžete získat vzhled toho, co by tito mistři vytvářeli.