Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nové údaje AAFPRS citují postupy, které pomáhají lidem "vypadat méně unavené" jako trend roku 2016

Unavený vypadá unavený? Nejsi jediný.

V novém průzkumu, který má být zveřejněn zítra Americkou akademií plastiky obličeje a rekonstrukční chirurgií (AAFPRS), si plastičtí chirurgové uvědomují, že jedním z rostoucích trendů roku 2016 jsou lidé, kteří žádají postupy, které by jim pomohly vypadat méně unavené. Blefaroplastika, operace, která koriguje klesání očních víček a podkožních vaků - rysy, které přispívají k vypadávání únavy - byla druhým nejčastěji provedeným chirurgickým zákrokem za rinoplastikou mezi vyšetřovanými lékaři.

Můžete také chtít: tam může brzy být alternativou k oční chirurgii

"Když lidé vypadají unavení, obvykle se to projevuje v horní části obličeje," vysvětluje prezident AAFPRS prezident Fred Fedok. "Bez ohledu na věk, ke konci dne nebo po několika dnech špatného spánku se tvář začne kvůli svalové únavě klesat kolem oka, takže vypadá jako nedostatek ostražitosti."

Podle členů AAFPRS je největším řidičem pro pacienty, kteří se rozhodnou projít kosmetickými postupy, kvůli tomu, že chtějí zůstat konkurenceschopní v pracovní síle. Čtyřicet devět procent dotazovaných chirurgů uvedlo, že pacienti uváděli touhu zůstat relevantní v kanceláři jako faktor, proč se rozhodli pro postup. "Je pravda, že slovo" 60 je nové "je pravda," říká Dr. Fedok. "Lidé jsou více aktivní a zdravější a starší než kdykoli předtím a přicházejí, protože jejich vnější vzhled neodpovídá tomu, jak že se cítí uvnitř.To je dále zhoršuje popularita fotografií sociálních médií.Každý má kameru po celou dobu a lidé jsou hyperaware o tom, jak vypadají. "

Tato všeobecná změna životního stylu mezi Američany není jediným faktorem, který přispívá ke zvýšení počtu pacientů, kteří se rozhodli jít do ordinace lékaře. S více neinvazivními možnostmi než kdy předtím mají dokonce i ti, kteří jsou ochotni jít pod nůž. "Během několika posledních let máme k práci s horní plochou více nástrojů," říká Dr. Fedok. "Před patnácti lety jsme mohli dělat jen blefaroplasti nebo ušní ucho, ale nyní neinvazivní možnosti jako Botox Cosmetic a plniva mohou vymazat nohy nohou, zvednout oblast obočí, vyloučit objem a pomáhat vyhlazovat slámy a vyvýšeniny ve spodní části víčka, aby výsledky, které vizuálně, jsou stejně hezké jako chirurgie. "