Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Toto video zblízka zobrazuje přesně to, co se stane při použití pásku pórů

Není žádným tajemstvím, že lidé z internetu jsou zvláštně zaujati vírovými pimple-popping videa. Nicméně většina těch klipsů dermatologů, které vydělují cysty a získávají černé hlavice, nás zpravidla zanechávají pocit, cítit bolest. Naštěstí existuje další video o odpojování pórů online, ale tentokrát to uspokojí všechny kosti v našem těle - a naše dlouhotrvající zvědavost přesně jak funguje pás pórů.

Můžete také rád: Blackhead Vacuums jsou nejnovější Pore čistící nástroje k rozbití internetu

Video, které je v trendech na stránkách Reddit a YouTube, má více než 1,7 milionu zobrazení a ukazuje, že zvětšený obraz černých hlav je pomalu odstraněn pomocí pásu pórů. V klipu působí suchý proužek jako lepidlo, které jemně přitahuje černou hlavu, dokud se bez námahy nevytahuje z miniaturního kráteru, který je ucpán mazu. Konečný výsledek? Pískalý čistý pór - mluví o uspokojování.

Než se podíváte, stačí vědět, že ti, kteří dostanou dávku horečnatého uspokojení z toho, že budou hledat vlastní pórové pruhy doma, budou pravděpodobně mít bezkonkurenční úroveň nadšení z následujícího videa:

Pokud jste se předtím nepokusili vyčistit černý pruh, ale tyto odpojené póry jste nechali inspirovaný, zkuste soubor jako Dr. Jart + Blackhead Master Patch ($ 35). Obsahuje suchý proužek, který vytahuje černé kroužky, stejně jako vlhký náplast pro utažení pórů.