Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nová dlouhodobější alternativa k botoxu by mohla být brzy

Od chvíle, kdy se Botox Cosmetic dostala do slovní zásoby amerických žen a mužů, stala se základním protinádorovým léčivem pro skutečnou skutečnost, že funguje. A od svého příchodu jsme viděli, že na trh přicházejí další injektovatelné neuromodulátory, včetně Dysportu a Xeomina, které nabízejí i dokonalé schopnosti snižovat vrásky.

Můžete také vyzkoušet: 5 nových protinádorových průlomů

Nyní je další toxin, RT002, v pracích a může to být ještě dřív, než můžete říci: "Co se říká"? V současné době ve studiích fáze 3, která byla zahájena zhruba před měsícem, probíhají studie s cílem posoudit, jak injekce RT002 působí na glabellární linie (linie mezi obočím). Washington, MD, dermatolog Tina Alsterová, která je vyšetřovatelem studií, říká: "Nejnovější injekční neurotoxin, RT002, slibuje jako alternativu botoxu s prodlouženým klinickým účinkem."

Co to znamená pro spotřebitele? Pokud vše půjde správně - schválení FDA se očekává brzy, ale datum vydání nebylo vydáno - bude zde ještě jeden neuromodulátor z čeho vybírat a ten může být dokonce prodáván jako dlouhodobý. Ve skutečnosti studie provedená v loňském roce ukázala, že RT002 trvalo až šest měsíců, když se ošetřovaly linky s mrknutím. Jako by nebyla dostačující životnost, RT002 je vytvořen i jinak. "Je to vysoce vyčištěná verze botulotoxinu a neobsahuje žádné živočišné bílkoviny nebo lidský albumin. Časné studie prokázaly, že RT002 je bezpečný a dobře snášen. "