Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Divné místo, které nepoužíváte, ale má být

Makeup určitě není jednorázová záležitost. Tipy a triky pro dosažení nejrůznějších vzhledů, které zpříjemňují řadu funkcí, jsou nekonečné, a proto jsme vždy na lovu nejnovějšího tajemství, abychom vylepšili naši hru na make-up.

Náš poslední objev? Jednoduchý způsob, jak dát si všude růžovou pleť, aniž byste vypadali jako rajčata. Jeden reddit uživatel, který jdou kolem Ravynn15, nedávno vyslal vlákno na místo, říkat, že dodává do jejího nosu nádech červené barvy, kromě ruměnek, které si na tváře položila. Výsledek? Plnější záře srovnatelná s tím lichotivým "studeným počasím", všichni víme a milujeme.

Můžete se také líbit: Redakce Vyzkoušejte trendy zvýraznění barevných odstínů déšť

Není divu, že vlákno získalo řadu pozitivních odpovědí ze strany diváků, přičemž jeden komentátor tvrdil, že je to skvělý hack pro každou sezónu: "Během léta to vypadá, že je políčeno sluncem; v zimě se trochu vyplachovalo z chladu. Ať tak či onak, rozkošný. "

Celebrity make-up artist, Jenny Patinkin, souhlasí, že tento trik je dobrý způsob, jak oživit pokožku. "Není nic víc rozkošného než růžový špička malého dítěte nosu, když přijdou dovnitř ze hry na sněhu, takže má smysl, že při použití malého ruměnečka budeš vypadat hravě a čerstvě," vysvětluje. "Více než zaměřit se na můstek nosu (což je typické místo, kde byste měli spálenou pokožku), nasměrujte barvu na špičku a ujistěte se, že se vyhneme oblasti kolem vašich nosních dír - to jen způsobí, že vypadáte, jako byste byli vyfoukat nos. "

Pokud jde o výběr produktů, Patinkin doporučuje použít matný ruměnec ve stínu, který je trochu jasnější než vaše přirozené spláchnutí, protože třpytivý odstín bude vypadat příliš lesklý a zřejmý.