Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nemáte rádi mluvit se svým vlasovým stylistou? Nejsi sám

Před dvěma lety, Avi Shenkar, zakladatel a generální ředitel BLO / OUT foukat-dry barů ve Philadelphii, zaslechl jednoho z jeho stylistů, který hovořil o svém posledním klientovi.

"Omluvila ji neomylně:" Nechci mluvit. " Po průzkumu některých dalších stylistů jsem zjistil, že mnoho klientů nemá zájem o rozhovor. Můžete to říct, protože při standardních konverzacích začínáte otázek. "

"Osobně se obvykle vyhýbám rozhovoru, když jsem dostala účes, takže jsem úplně pochopil," přiznává Shenkar.

Můžete také chtít: "Drybar Bill" právě vyrobil tuto část vašeho salonu Zkušenosti Právní

Jeho myšlenka na žárovky, jak říká, je dalším logickým krokem: bezplatná služba nazvaná Zen Experience, která zahrnuje jednoduché znamení, které označuje, že klient nemá zájem o konverzaci. "Při příjezdu si klienti mohou vyžádat to a naši regulátoři řízení vlasů předají stylistovi malý nápis, který říká:" Shhh ... mám radost Zen Experience. " Značka je umístěna na stanici klienta a upozorňuje ostatní stylisty, aby respektovali přání zákazníka pro klidné prostředí. Stylista se bude dotazovat pouze na informace o konkrétním stylu a bude se vyvarovat jakéhokoli malého rozhovoru nebo konverzace, pokud nebude iniciován klientem. "

Zatímco Shenkar říká, že je to určitě zájem o službu, nepovažuje to za ohromující. "Mnoho klientů nám říká, že skutečně milují rozhovor a budovali vztahy s našimi stylisty. Ti, kteří to požadují, jsou obvykle profesionálové, kteří pracují na svém notebooku během výbuchu, čte knihu nebo poslouchají hudbu se sluchátky. "

Ve věku super rychlého, in-and-out-blow-dry bar boom, otázka zní: Proč teď?

Můžete se také líbit: První dáma Melanie Trump je kadeřník rozlévá všechny detaily na její účes podpisu

"Mlčení je nejlepším nástrojem pro klid a duševní jasnost," říká Lauren E. Hack z New Yorku Lauren + Vanessa. Duo nedávno představilo Crystal-Infused Chakra Therapy ve svém salonu v centru, masáž hlavy na pokožce hlavy, která je mnohem více holistická, než když se porovnává s vaším typickým úderem. Služba není levná (je to 250 dolarů), ale zamýšlí se být spíše jako lázeňská léčba, která vám umožní relaxovat, de-stres a jen chvíli trvat, a konverzace je udržována na absolutní minimum. "Žijeme ve světě, který se neustále pohybuje a zapomínáme si na chvíli, abychom se jen dýchali a odpojili. Je to, když se zpomalujeme a otáčíme dovnitř, že se cítíme klidní, osvěžující a soustředěný, "říká Hack.

Pokud jde o "tiché zacházení", které dávají přednost většímu salonnímu trendu, zatímco Shenkar si myslí, že je to skvělá volba, nepředpokládá, že se stane normou. "Stylisté jsou jako barmanci, jsou tam, aby naslouchali, poskytovali zpětnou vazbu a byli pro mnoho lidí odbytiště."