Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Elizabeth Ardenová Cult-Classic kosmetická péče pro péči o pokožku má pouze vylepšení proti stárnutí

Je téměř nemožné přemýšlet o Elizabeth Ardenovi, aniž bychom ji spojovali se svými kultu-klasickými ceramidovými tobolkami. Dokud jsem doprovázel mou matku na kosmetiku, jediná sponka, se kterou jsme se vrátili domů, na každém nákupním výletu byla jar těchto magických sérových kapslí.

Je to zhruba desetiletí a půl od té doby, co jsem naposledy kráčel s maminkou, ale stále je stále věrný klasickému produktu. Formulovaná s účinnou a účinnou kombinací ceramidů, vitamínu A a vitamínu E, tato jednorázová léčba pomáhá hydratovat a plísnit pokožku a dodá pleti mladší, hladší a méně podšívaný vzhled. Ale zatímco tento produkt je prakticky definicí "oldie but goodie", 27 let (a některé technologické pokroky) později Elizabeth Arden dává upgrade.

Můžete také chtít: Konečný seznam složek pro mladší pokožku

"Výzkumy ukazují, že zatímco keramidy jsou rozhodující pro stratum corneum, další lipidy, jako je cholesterol a mastné kyseliny hrají také důležitou roli a všechny tři společně jsou nezbytné pro zdravou prozkoumání kožní bariéry," vysvětluje Janet Curmi, viceprezidentka Elizabeth Arden globální vzdělání a rozvoj. "Na základě těchto informací jsme v novém vzorci Advanced Ceramide Capsules upravili kombinaci těchto lipidů s novými a zvýšenými hladinami keramidů identických s kůží, vyššími hladinami mastných kyselin a novou složkou cholesterolu, abychom dále podpořili tuto podporu vnější vrstvu pokožky. "

Již dříve jsme informovali, že cholesterol je nezbytný lipid, který pomáhá udržovat silnou bariéru v kůži. Tato složka je zvláště důležitá u žen ve věku nad 40 let, protože přirozená hladina cholesterolu na pokožce začíná vyčerpávat, což vede k suchu a křepčité struktuře.

Elizabeth Ardenová potvrdila, že nové odtučněné tobolky nahradí původní formulaci. Až do ukončení ukončení výroby nezapomeňte požádat o další kapsle "Pokročilé" při příštím návštěvě krásy.