Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento výrobek vám ušetří od podráždění způsobené barvivem na vlasy

Pokud jste někdy četli některý z mých blogových příspěvků o barvě vlasů, pak jste pravděpodobně docela zvyklý na moje zkoušky a soužení s ním - konkrétně na skutečnost, že jsem alergický na téměř každý typ trvalé formulace tam. Je mi smutno, že jsem se v poslední době cítila citlivě na méně tvrdé barvy a nedávno jsem zažil červenou, svědící kůži po tom, co jsem během procesu zvýraznění použil toner (přiznal jsem, že jsem podvedl svého normálního barevníka Alen M, takže jsem Nevím, co jsou tentokrát používány.

Netřeba dodávat, že nejdůležitější události, které jsem nedávno udělal, nebyly přesně ten pohled, který jsem chtěl, a ve snaze o jejich profesionální zajištění (doporučil jsem kolegovi Alenovi), nevěděl jsem, co se chystá a kolik různých typů a barev tonerů bude použito. Chytil jsem na straně opatrnosti, zamířil jsem k mé schůzce s lahví Antidot Pro v ruce a uvědomil si, že kdyby někdy měl čas vyzkoušet to, bylo to teď. Produkt zabraňuje pádu, svědění a podráždění, zatímco vaše barva zpracovává s výsledky, které pokračují i ​​po opuštění salonu.

Můžete také mít rád: Celeb Colorist, který je alergický na barvení vlasů dává tipy, jak se zabývat

Když jsme se dostali do tónovací části schůzky, rychle jsem podal láhev a požádal, aby se do každé lahvičky toneru, která se chystá použít, přidala jedna unce - nechtěla jsem skončit s další svědící skalpí sám o něco horší tentokrát. Nízká a hle, to fungovalo! Směs přírodních antihistaminických přísad - myslíte, že draslík, prášek z kokosového oleje, síla avokáda a další - opravdu udělal trik neutralizovat histaminy a nezpůsobit, aby se moje kůže stala zapálená, červená nebo svědící. A ani kvalita mé barvy nebyla ohrožena.

Vědět, co teď vím o Antidote ao tom, jak reagovat na mou pokožku a pokožku na hlavě, není možné, že by mě někdy znovu dostala moje vlasy bez toho, abych to použila - pro mě opravdový záchranář.