Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nejžádanější vzory v prostoru NK

Krása mecca Space NK se pyšní tím, že "projíždí globem, aby zajistila, že se ve svých obchodech a na svých stránkách prodávají pouze ty nejlepší produkty a nejvíce hodné inovace". To není přehnané - protože i největší milovníci krásy jsou povinni najít něco, o čem nikdy neslyšeli, když navštívili. Takže jsme se museli zeptat: Co kupující požadují vzorek, když jdou?

Podle Erin Thorpe z Space NK se značka Brentwood Country Mart (její přední LA) ptá na oční krémy a oční ošetření. Některé z nejpopulárnějších: Natura Bissé Diamond Extreme Eye (manažerka obchodu Sheri Guell říká, že tato volba je rozhodně číslo jedna pro to, co si zákazníci přejí zkusit), Chantecaille Stress Repair Concentrate, Derm Institute Youth Alchemy Eye a 111 Skin Celestial Black Diamond oční krém.

Můžete se také líbit: nebudete moci přestat používat tuto novou funkci Sephora

Ve svém obchodě Nolita v New Yorku čisticí přípravky na obličej a přípravky na péči o vlasy přebírají vrcholy. Myslete na Eve Lom Cleanser, neděli Riley keramická klouzavá hlína Cleanser, Oribe Gold Lust opravit a obnovit šampon a kondicionér, stejně jako Ouai vlasový olej.

Thorpe říká, že zákazníci Space NK si také obecně žádají vzorky zbrusu nových výrobků, o kterých dosud ještě neslyšeli, a není to něco, na co by se někdy obchodoval. "Odběr vzorků je velmi povzbuzován - ať už to znamená, že si vezmete vzorky domů a vyzkoušíte se nebo sedíte na expresní ošetření obličeje, makeover nebo suchý styl v obchodě. Chceme, aby se naši klienti cítili s jistotou, že dostanou to nejlepší kosmetické řešení pro své jedinečné potřeby. "