Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

5 Foods Carrie Underwood přísahá pro svou postavu Fit

Countryová superstar Carrie Underwoodová není jen americká miláčka; ona je také inspirací pro tolik žen, které si přejí, aby mohly mít své tónované paže, perfektně tvarované nohy a skalnaté abs. Přestože zpěvačka kladla velký důraz na svůj fitness režim, její dieta také hraje klíčovou roli v její celkové postavě. Tady je pět z jejích oblíbených jídel, které se dostanou do své každodenní rutiny a udržují ji v pořádku.

Můžete také chtít: 5 tipů pro cvičení, které udržují Carrie Underwood v takovém skvělém tvaru

1. Tofu
Podle rozhovoru s , Underwood říká, že ráda dělá tofu na raňajkách - kompletní s nakrájenými paprikami a cibulí - na typické ráno. Připravuje vegetariáni dopředu, nechává je v ledničce, a pak je všechny hodí do pánve s kokosovým olejem, aby si na rychlé jídlo. Ona také ráda zahrnuje tofu na oběd, protože "miluje dobrý sendvič" s vegetariánskými "masem" jako Tofurky.

2. Avokádo
"Underwood" má velkou lásku k avokádě a obvykle obsahuje čtvrtinu ovoce na její obličejový sendvič, který dělá s chlebem Ezechiel.

3. Pečené vegany
"Na večeři vždy pečeme zeleninu jako sladké brambory nebo špagety squash - je to snadné udělat, a vy to můžete udělat hodně," řekl Underwood .

4. Obiloviny
Další oblíbenou snídani je obloha. V rozhovoru s Kosmopolitní, Underwood říká, že upřednostňuje Kashi Go Lean nebo Heart to Heart, které "vždycky konzumuje bez mléka" a ví, že to může znít divně. "Mám vždycky obiloviny na mně, jako Kashi, protože je to zdravé a můj syn to taky líbí, takže pokud to vždycky budu mít v kabelce, pak jsme vždy v pořádku. Mám pořád na mě snack. Nikdy nechci být hladová, nenávidím hlad, "řekl Underwood Já.

5. Proteinové tyčinky
Jeden z Underwoodových oblíbených svačinek, zvláště když je na cestách, je veganské proteinové tyčinky jako No Cow Bars. Jsou vyrobeny z organické hnědé rýže, bílkovin hrachu a přírodních sladidel - bez mléčných výrobků.

Další nejdůležitější potraviny na seznamu hvězd musí mít: ovoce, ovesné vločky, vegetariánské hamburgery, anglický muffin s arašídovým máslem a hnědou rýží. Také zaznamenává stravu v aplikaci MyFitnessPal - po dlouhou dobu si uchovává časopis o jídle - sledovat její dietní volby, což je zvláště užitečné, když je na turné nebo na cestách.