Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Trend letadla, který se chystá létat příjemnějším

Mezi osobou, která sedí vedle tebe, která možná ráno zapomněla, že se dnes ráno zapomene na stálou kávu, která sedí v kapse sedadla, nejsou letadla přesně místem, kde se konají dobré pachy.

Ale co kdyby byl tento recirkulovaný vzduch voněl? Bylo by to lépe zábavné - nebo byste se o ni obtěžoval?

Jako Denní pošta můžeme být již uprostřed tohoto trendu.

"Některé komerční letadla již na letištích uvolňují vůni, ale stále více leteckých společností je nyní v souladu s tím, aby poskytlo lepší zkušenosti pro cestující" Pošta hlášení. "To je myšlenka, že podpis vůně bude podporovat loajalitu značky mezi cestujícími, protože vůně letecké společnosti jim pomůže připomenout jim předchozí cesty s leteckou společností."

Můžete se také líbit: Tajemství péče o pleť od žen, které letí po celou dobu

Článek také poukazuje na to, že letecké společnosti již dělají zajímavé, jedinečně jedinečné věci s vůní: Turecké aerolinie mají od roku 2013 vůni podpisu; Delta využívá lázeňskou vůni levandule a heřmánek, kterou nazývají "klid", zatímco španělská letecká společnost Iberia stříká v kajutách letadel citrusovou vůni.

Vzhledem k tomu, že je známo, že vůně pomáhá zlepšit náladu a zmírnit úzkost, je to jedna jemná změna, která vám může zpříjemnit letové zkušenosti.