Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jennifer Lopez trenér věří, že toto jedno jídlo je doslova "jedem" pro vaše tělo

Ve věku 47 let je Jennifer Lopez poněkud lékařskou záhadou. Její pokožka je zcela bez vrásek, její tělo připomíná to, co je u 20letých, a pokud je vysoká intenzita choreografie, kterou vystupuje na koncertech, je to nějaká indikace, má také vysokou úroveň kondice. Když to všechno víme, je to podhodnocení toho, že jsme mimo zájem o nějaký druh informací, můžeme dostat naše ruce na její tajemství, aby zůstaly tak mladé, zdravé a vhodné.

To nás přivádí k poslednímu novinkovému zpravodajství, které zasáhlo naše uši tento týden, s laskavým svolením nikdo jiný než celerní trenér David Kirsch. Kirsch často spolupracuje s Lopezem, aby udržel svou postavu ve špičce (spolu s dalšími osobnostmi jako Heidi Klum a Kate Upton). Nedávno v rozhovoru s Coveteur, Kirsch odhalil několik klíčových tipů, které přísahá, když radil svým klientům o tom, jak zlepšit jejich pohodu.

Můžete se také líbit: Jeden svobodný věc Jennifer Lopez Kredity jejího věčného vzhledu

Kirschovo první velké odhalení? Jediné, co chce, aby jeho klienti přestali jíst navždy: "Zpracovaný cukr - není to nic dobrého. Je to obrovský, obrovský průmysl a je to jed, "říká v rozhovoru. "Udělali klinické studie o tom, co dělá vašeho mozku a je to velmi návykové - strašné."

Ale to není vše, Kirsch také odhalil jeden trénink, který považuje za nejlepší, a naštěstí je to něco, co můžete udělat v pohodlí svého domova. "Proveďte sadu push-upů a pak držte prkno a opakujte to, takže pracujete celé tělo."

Celkově Kirsch jednoduše věří, že žije zdravější a zdravější životní styl a odmítá kvantifikovat vaše fitness výsledky s čísly. "Pro mě je to, jak se cítíš uvnitř svého těla? Jak se cítíte v oblečení? Také se mění, když stárneme. To, co platí, když jsme mladší, možná nemá tolik, když budeme trochu starší. "