Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak se rozděluje druhé rozhodnutí o obnovení mladistvé tváře této ženy

Postup: Dolní Facelift Umístění: New York, NY Cena: 20 000 USD

Ve 48 letech Jacqui Anderson zažil mnoho zkoušek a soužení, které přicházejí se zvednutím tří dětí a její tvář to ukazovala. "Mám spoustu problémů s dětmi, kteří si vybrali svou daň, a nevím, jestli mi to stárlo rychleji, ale věděla jsem, že musím něco udělat," říká australský rodák. "Přesčas jsem získala a pak jsem ztratila váhu a z nějakého důvodu mi kůže na obličeji a na krku právě stala extrémně volná a krutá. Byl jsem navždy na sobě šátky, abych se pokoušel zakrýt krk, vytáhl límec nebo nosil roláky - prostě jsem ho nenáviděl. Pokaždé, když jsem se podíval do zrcadla, pomyslel jsem si, neměl bych vypadat takto v mém věku. "

Můžete také chtít: 4 různé typy Facelifts, které potřebujete vědět o

Nakonec se Anderson, který už viděl plastiku z New Yorku David Rapaport, MD, za léčbu CoolSculpting, rozhodl, že udělá něco s volnou kůží na obličeji a na krku, což způsobuje, že se zdá, že je mnohem starší. "Ve skutečnosti jsem neměla obličej," připomíná Anderson. "Budu zkusit Kybellu a dvě minuty před tím, než budu mít ty injekce, doktor Rapaport řekl:" Nemyslím si, že dostanete výsledky, které hledáte. Nebude tahat kůži. Chcete-li získat výsledek, který hledáte, musíte mít facelift. "

"Šla jsem domů a mluvila s manželem a on řekl:" Víte co, pokud to opravdu chcete udělat, měli byste to udělat pro sebe. " Vlastně jsem to naplánoval, a jako dva dny později jsem byl ve faceliftu. "

Pro doktora Rapaporta, který přiměl Andersona, aby podstoupil facelift namísto injekcí na Kybellu, nebyl žádný zájem. "Kybella dělá skromné ​​množství kůže a snižuje množství tuku," vysvětluje. "Ale s nižším faceliftem jsem byl schopen odstranit značné množství přebytečného tuku pod bradu a znovu zakrýt kůži na krku. Výsledek těchto dvou postupů je 100 procent neporovnatelný. "

Můžete také chtít: 6 věcí, které byste měli vědět, pokud myslíte na získání Facelift

Pokud jde o proceduru, doktor Rapaport říká, že nižší facelift je v podstatě operace, která mi přišla na mysli, když si lidé myslí o faceliftu. "Většina faceliftů je spodními lištami. Terminologie Faceliftu je pro spotřebitele velkou záměnou. Když plastický chirurg diskutuje facelift s jiným plastickým chirurgem, ve většině případů mluvíme o nízkém faceliftu. Zaměřuje se především na krk a jamky a do jisté míry i na střed. Obvykle nezahrnuje výraznou bolest. Existuje pocit napjatosti, ale bolest je z faceliftu zcela neobvyklá. "

Druhé rozhodnutí je jeden Anderson říká, že nikdy nebude litovat. "Byla to jen ta nejlepší věc, kterou jsem kdy udělal; Dívám se o 10 let mladší. Lidé vždycky říkali, že moje dcera a já jsme vypadali velmi podobně a teď říkají, že vypadáme jako sestry, které se jí nelíbí, ale dělá mě velmi šťastná. Nyní můžu nosit nižší řez a z vrcholu ramen. Moje důvěra se zlepšila o 100 procent! "

Je důležité si uvědomit, že náklady na plastickou chirurgii se mohou značně lišit podle různých faktorů, včetně umístění a zkušeností a tréninku vašeho chirurga. "Náklady na make-up se liší v závislosti na tom, kde se to dělá geograficky, kdo to dělá a jaké jednotlivé komponenty procedury obsahují," říká Dr. Rapaport. "Jako obecné pravidlo bych řekl, že celková cena za facelift se liší kdekoli od $ 10,000 do $ 20,000 a možná i vyšší."